Dziewczynka ze szkła

Holly Webb Wydawnictwo: Papilon Cykl: Magia Wenecji (tom 4) Seria: Uwolnij magię... literatura młodzieżowa
The Girl of glass
9788324522002
PAULINA KIELAN
Uwolnij magię...
magia Wenecja opowieść siostry przyjaźń holly webb

Świetna książka dla nastolatków lubiących książki nie tylko o magii ale i o przyjaźni, odpowiedzialności i dążeniu do realizacji swych marzeń.

Mariana mieszka na Murano - wyspie sąsiadującej z Wenecją i słynącej z magii szkła. Dziewczynka dobrze o tym wie, w końcu jest córką maga i najsłynniejszego wytwórcy szkła na wyspie. Mariana także chciałaby nauczyć się używać swojej magii, jednak jej ojciec uważa, że jest to zajęcie
jedynie dla mężczyzn. Gdy umiera chora, młodsza siostra dziewczynki - Eliza, by pocieszyć...

• 2019
  • Przeczytane w 2019
  • Posiadam: jednotomówki
  • Rok 2019
  • 2017
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Dziewczynka ze szkła