Dziewczynka ze szkła

Okładka książki Dziewczynka ze szkła
Holly Webb Wydawnictwo: Papilon Cykl: Magia Wenecji (tom 4) Seria: Uwolnij magię... literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
2017-09-27
2017-09-27
9788324522002
Paulina Kielan
magia Wenecja opowieść siostry przyjaźń holly webb

Świetna książka dla nastolatków lubiących książki nie tylko o magii ale i o przyjaźni, odpowiedzialności i dążeniu do realizacji swych marzeń.

Mariana mieszka na Murano - wyspie sąsiadującej z Wenecją i słynącej z magii szkła. Dziewczynka dobrze o tym wie, w końcu jest córką maga i najsłynniejszego wytwórcy szkła na wyspie. Mariana także chciałaby nauczyć się używać swojej magii, jednak jej ojciec uważa, że jest to zajęcie
jedynie dla mężczyzn. Gdy umiera chora, młodsza siostra dziewczynki - Eliza, by pocieszyć...

• Przeczytane w 2019
  • `Moja biblioteczka: do przeczytania
  • Chcę w prezencie
  • 2019
  • Rok 2019
  • 2017
  • Priorytet do kupienia

Dodaj cytat z książki Dziewczynka ze szkła