Syrenia siostra

Okładka książki Syrenia siostra
Holly Webb Wydawnictwo: Papilon Cykl: Magia Wenecji (tom 2) Seria: Uwolnij magię... literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
2016-04-13
2016-04-13
Paulina Kielan
Wenecja magia Mia Ara syrena przygoda przyjaźń

Bardzo lubię te "magiczne" książki Holly Webb. Tym razem mamy świat syren, podwodnych zwierząt i zagadkę tajemniczego zniknięcia matki głównej bohaterki. Dużo tu niejasności i mini zwrotów akcji. Czyta się szybko i z dużą przyjemnością.

Uwielbiam tą serię i ta książka była najlepsza:))

Książka idealna na wieczory, letnie zwłaszcza. Podczas czytania było nie tylko widzieć oczyma wyobraźni, ale i czuć tą Wenecję oraz jej magię :) Luźna, szybko się ją czyta, lecz na pewno nie zawiedzie czytelnika. Bardzo dobra robota, pani Webb😉!

Odkąd dowiedziała się, co się stało z jej mamą, Lady Mia zaczęła unikać magii i wody oraz wszystkiego co ma związek z jej kuzynką - księżną Oliwią. I pomimo faktu, że jej kuzynka jest czarodziejką, z czasem przestaje wierzyć w istnienie magii. Przychodzi jednak moment, w którym nie może zaprzeczać prawdzie. Choć wiele pływała z syrenami w snach, nigdy nie spotkała żadnej w...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Nie czytałam poprzedniej części, ale chyba dużo nie straciłam. Ten tom czytało się przyjemnie. Książka ma duże litery i mało stron więc jest to lektura na jeden wieczór.

• Chcę w prezencie
  • Priorytet do kupienia
  • 2016
  • 2016
  • Rok 2019
  • 2017

Dodaj cytat z książki Syrenia siostra