Księga życzeń

Okładka książki Księga życzeń
Ewa Rosolska Wydawnictwo: Wydawnictwo Edukacyjne Cykl: Tajemnica Starego Witraża (tom 2) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Tajemnica Starego Witraża (tom 2)
Wydawnictwo Edukacyjne
2015-11-06
2015-11-06

Teoretycznie książka dla młodzieży, ale wciąga jak najlepsze sensacyjne ksiązki :) Ciekawa i barwnie przedstawiona historia, z niecierpliwoscią czekam na dalsze części .

Część czwarta już dostępna

Część czwarta już dostępna

Dodaj cytat z książki Księga życzeń