Dopóki biegnę

Okładka książki Dopóki biegnę
Terri Blackstock Wydawnictwo: Dreams Cykl: Dopóki biegnę (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
2018-01-01
Data 1. wydania:
2016-01-01
Jarosław Mrugała

Intrygująca, przewrotna, nieoczywista. Zaskakuje w każdym calu! Mimo że fabuła może nam się kojarzyć z paroma dobrymi filmami akcji to naprawdę warto sięgnąć po tę pozycję. Nie jest przysłowiowym "odgrzewanym kotletem" tylko książką, która nie puści czytelnika, dopóki nie doczyta jej do końca.
Czyta się ją błyskawicznie, od samego początku czytelnik zostaje wrzucony w wir...

Książka bardzo mi się podobała. Cały czas trzymała w napięciu, zarwałam dla niej dwie nocki 😉 Ostatnie sceny bardzo emocjonujące. Postaci ciekawe, trochę nie podobało mi się to, że wszystko jest napisane w pierwszej osobie, ale po kilku rozdziałach się do tego przyzwyczaiłam. Od razu zabieram się za drugą część!

Zabrałam się za nią z rok temu, doszłam do połowy i porzuciłam, bo niby się coś działo niby nie. Przyznaje, było to podejście głupie i impulsywne. Sama siebie zrobiłam w konia, bo wiedziałam, że moja masochistyczna cząstka nie da mi pozostawić niedokończonej książki.
Tak, więc wróciłam i wiecie, co? Pod koniec czytania, kiedy to dzieliło mnie zaledwie 4 rozdziały do końca...

Casey Cox, młodą kobietę, główną bohaterkę powieści, poznajemy w bardzo trudnym, smutnym i tragicznym dla Niej momencie - kiedy ucieka ze swojego miasta. Spiesząc się opuszcza wynajęte mieszkanie, mając bolesną świadomość że z dużym prawdopodobieństwem na zawsze zostawia za sobą dotychczasowe życie. W mieszkaniu zostają ślady krwi, które niewątpliwie znajdzie policja; krew...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

DNF, bo to była jakaś absurdalna porażka. I dzięki Bogu w niebiosach :-P nie muszę jej kończyć.

BOHATEROWIE: 8/10
AKCJA: 8/10
SPOSÓB PISANIA AUTORKI/A: 8/10
OKŁADKA:8/10
KREATYWNOŚĆ:8/10

Nie spodziewałam się, że ta książka będzie aż tak dobra. Jestem mile zaskoczona i cieszę się, że ta pozycja trafiła w moje łapki. :)

Nie byłam przekonana do tej książki, póki nie zaczęłam ją czytać. Spodobałam mi się. Bardzo fajnie się ją czyta, że nawet nie wiem kiedy się skończyła.

Szczerze mówiąc, tę książkę poleciła mi Pani bibliotekarka i bardzo jej za to dziękuję ❤️ Sama bym po nią nie sięgnęła, okładka jakoś mnie nie przyciągnęła 😂🙈 Opis wydawał mi się taki oklepany?... ale już po pierwszym rozdziale zostałam wciągnięta w ucieczkę Casey przed policją.
Tytuł jest idealny - "Dopóki biegnę", będę żyć - nie złapią mnie i nie zabiją. Bo ta sprawa o...

Chrześcijańska książka z wątkiem kryminalnym to prawdziwy rarytas i faktycznie taka jest. Czyta się bardzo dobrze i w pewnym momencie, nawet sam nie wiesz kiedy staje się ona częścią Twojego życia. Zastanawiasz się czy Casey uda się? A może historia Laury też ma jakieś znaczenie?
Bardzo podoba mi się postać Dylana, który jest po prostu prawy, dobrym facetem, który dąży do...

Niesamowicie wciągająca historia ciągłych poszukiwań Casey podejrzanej o morderstwo. Akcja przedstawiana jest zarówno z jej perspektywy jak i Dylana - detektywa, który pragnie odkryć prawdę. Na miejscu zbrodni odnalezione zostaje DNA kobiety, ale czy to co wydaje się oczywiste zawsze takie jest? Po zakończeniu tej części od razu mam ochotę sięgnąć po następna!

• 2019
  • 2018
  • 2021
  • Legimi
  • Egzemplarz recenzencki

Dodaj cytat z książki Dopóki biegnę