Dopóki żyję

Terri Blackstock Wydawnictwo: Dreams Cykl: Dopóki biegnę (tom 3) Seria: If I run kryminał, sensacja, thriller
If I Live
Dopóki biegnę (tom 3)
kryminał, sensacja, thriller
Joanna Konefał
If I run

cała trylogia ok, dobrze się czytało

Wspaniałe zakończenie serii o pościgu za prawdą i Casey. Ogromnie wciągająca i świetnie napisana książka - z resztą jak i cała seria. Wyjątkowo polubiłam głównych bohaterów, co na pewno w dużej mierze przyczyniło się do takiego pozytywnego podsumowania. Polecam!

Wow, nigdy bym nie podejrzewała, że do thrillera da się jakoś wpleść wątek religijny, który jednocześnie nie będzie nachalny. A tutaj się to udało. Dodatkowo wartka akcja, niezbyt długie rozdziały, przyjemna narracja - doskonale spędziłam czas i szkoda, że to już koniec. Plus także za to, że autorka nie dodała wątków erotycznych, bo akurat niespecjalnie miałam na nie...

Co mogę powiedzieć o całej serii? Fantastyczna! Trafia w mój gust. Seria kryminalna, która od początku trzyma w napięciu i z zapartym tchem czyta się ją do samego końca. Nie sposób odłożyć książek, dopóki nie poznamy zakończenia, które może trochę jest przewidywalne, ale na szczęście nie przeszkadza to w czytaniu. Jedyne co troszeczkę mi nie pasowało to te nieustanne...

Żenujące zwieńczenie trylogii.
Główna bohaterka jest głupiutką naiwniaczką, którą autorka, bardzo nieporadnie, chciała wypromować na wzór cnót. A wyszło marnie.
Na dodatek, jak by tego było mało, usilnie starała się umoralniać religijnie.
Ewidentnie widać niespełnione ambicje w zakresie wiary.
Strata czasu

Bardzo dobre zakończenie serii. Oczywiście gówna bohaterka wraz z Dylanem są niezniszczalni, ale i tak akcja jest wciągająca. Mamy tu kryminał i romans w jednym. Dodatkowe watki wiary nie były dla mnie jako dla osoby wierzącej potrzebne. Było w nich dla mnie coś takiego zbyt przesłodzonego. Ogółem zaliczam tę serie do udanych.

Rewelacyjne zakończenie serii o oskarżonej o morderstwo i uciekającej przed wymiarem sprawiedliwości Casey Cox oraz wspierającym ją Dylanie Robertsie. Całość bardzo mi się podobała. Świetny styl, szybkie tempo akcji, wciągająca narracja i wartości, którymi kierują się główni bohaterowie, to główne atuty tej książki. Polecam całą serię, którą koniecznie trzeba czytać w...

"Dopóki żyję" to 3 tom trylogii autorstwa Terri Blackstock. Z tymi książkami spędziłam bardzo miło czas i z strony na stronę nie mogłam się doczekać co wydarzy się dalej. Te książki zdecydowanie trafiają na półkę moich ulubionych. (Jeśli nie czytaliście poprzednich tomów to w dalszej recenzji mogą się znaleźć spoilery do wcześniejszych tomów!)
Casey Cox nadal się...

Bardzo dobre zakończenie serii, chociaż poprzednie części były nieco ciekawsze.
Casey jest w zasadzie niezniszczalna, co jest trochę naciągane, ale ogólnie seria bardzo wciągająca.

Polecam! :-)

"Dopóki żyję" - to trzeci i ostatnio tom serii "Dopóki biegnę" Terri Blackstock.
Wszystkie trzy części były naprawdę bardzo dobre. Nie ma różnicy między nimi, co jest dość rzadko według mnie spotykane (najczęściej 1 tom jest najlepszy).
Autorka oprócz głównego wątku ucieczki przed niesprawiedliwością dołącza również inne poruszając przy tym ważne kwestie - miłości i wiary....

Dyskusje

• 2019
  • 2020
  • 52 książki (2019)
  • Obyczajowe
  • Ebooki/ wyd.
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Dopóki żyję