Królestwo

Okładka książki Królestwo
Grant BlackwoodClive Cussler Wydawnictwo: Amber Cykl: Przygody Fargo (tom 3) Seria: Bestsellery do kieszeni kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Przygody Fargo (tom 3)
Bestsellery do kieszeni
The Kingdom
Amber
2015-01-15
2015-01-15
Maciej Pintara
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Furia tajfunu Clive Cussler, Boyd Morrison
Ocena 7,3
Furia tajfunu Clive Cussler, Boyd...
Okładka książki Bunt morza Graham Brown, Clive Cussler
Ocena 6,8
Bunt morza Graham Brown, Clive...
Okładka książki Zemsta cesarza Clive Cussler, Boyd Morrison
Ocena 7,4
Zemsta cesarza Clive Cussler, Boyd...
Okładka książki Nożownik Clive Cussler, Justin Scott
Ocena 7,0
Nożownik Clive Cussler, Just...

więcej Więcej

Cóż to było moje pierwsze spotkanie z tym autorem i mogę szczerze powiedzieć, że miło się czytało.

Plusy - świetne opisy miejsc, w które przyszło małżeństwu podróżować, zastosowanie i wyjaśnienie użycia specjalistycznych sprzętów, humor i ... chyba piszę to pierwszy raz w życiu, ale miło było śledzić losy małżeństwa, które ewidentnie się kocha i nie kłóci ze sobą co pięć...

Książka gdzie jest zero seksualności! wow, aż niespotykane obecnie. Za to dużo czułości jest, Remi - główna bohaterka w nawet najbardziej stresujących, zagrażających życiu sytuacjach znajduje czas żeby Samowi dać buziaka :D Była by to dobra książka gdybym nie czytał wartkich pozycji Cobena. Na obecne czasy polecam mocno średnio.

Tak się złożyło że to było moje pierwsze spotkanie z Państwem Fargo. Choć fabula dość przewidywalna książkę czyta się dobrze i lekko. Jak to w typowej opowieści Tessure Hunt mamy bogatych poszukiwaczy skarbu, czystych etycznie i moralnie, którzy ścigają się ze złym potentatem o nazwisku King (a właściwie Konig). Mamy też nieprawdopodobną historie w której przewija się...

Dla miłośników prozy autora to dobry wybór.

Fabuła ciekawa. Szybko się czyta mimo licznych opisów otoczenia oraz specyficznych zwrotów majacych nadać fachowy charakter wypowiedziom bohaterów. Jedyne co mi przeszkadzało a wręcz raziło to rozwiązania każdej potyczki małżeństwa Fargo. Na zbyt idealni wychodzą obronna ręką z każdego problemu, wszystko układa sie po ich myśli, a problemy wydają rozwiązywać się same....

ciekawa, lekka pozycja do czytana w zimowe wieczory

Jak zwykła ciekawa i pełna wrażeń.

Typowa przygodówka, idealna na wolną chwilę lub podróż. Nie wymaga od czytelnika wielkiego zaangażowania, jednakże czyta się przyjemnie i jest dość wciągająca. Główni bohaterowie są trochę denerwujący, ponieważ brakuje w nich ludzkich rysów charakteru, są zbyt idealni. Poza tym, na pewno spodoba się fanom Indiany Jones'a :)

Książkę czyta się szybko i przyjemnie. niestety mam wrażenie,że bohaterowie są nieśmiertelni. Skaczą, strzelają, latają, pływają pod okiem wroga i nic im się nie dzieje. Sam pomysł na książkę - świetny . Całkiem nieźle choć niewątpliwie brakuje realności tych wydarzeń.

Mnóstwo lokowania ipadów i iphonów, co było irytujące.

• Clive Cussler
  • Przygodowe