Pod piracką flagą

Michael Crichton
powieść przygodowa 352 str.
Pirate Latitudes

Albatros
powieść przygodowa
Jamajka piraci przygoda

Kup książkę

Nie porwała mnie. Spodziewałam się wielkiej przygody a otrzymałam sporo nudy, przydługich opisów i niestety tylko szczyptę przygody;) Przypuszczalnie prędko o niej zapomnę.

Jednowątkowa, prosta, krótka, a przy tym wciągająca. Dobra rozrywka na jeden, dwa wieczory.

Gdyby to nie był Crichton to po 50 stronach dałbym sobie spokój. To jednak nie jest jego tematyka. Owszem, akcja się rozkręca, ale to jednak nie jest to.

Jest to moja pierwsza książka Crichtona i chyba jedyna niezekranizowana. Ekranizacja wydaje mi się tu słowem-kluczem, ponieważ w trakcie czytania miałam wrażenie, że czytam gotowy scenariusz, że książka została napisana specjalnie tak, żeby ją zekranizować i nie jest to uwaga pozytywna. Może gdyby autor bardziej skupił się na historii, a mniej na tym jak dana scena wypadnie w k...

Świetna chłopacka przygodówka.

Na półkach: , , , ,

„Pod piracką flagą” można wysłuchać w formie audiobooka, czyta Krzysztof Globisz, którego w mojej ocenie słucha się z dużą przyjemnością.
Dowiemy się jaka jest różnica między korsarzem a piratem i spędzimy miło czas nie nadwyrężając zbytnio szarych komórek :). Fabuła jest realistyczna ( nie licząc nieszczęsnego epizodu z Krakenem ), akcja rozgrywa się na serio, bez gagów w ...

Trochę nie w moim guście, ale przyjemna przygodówka. Polecam dzieciom oraz piratom ;)

Fajna lekka i przyjemna książka. Naprawdę przyjemne przygody kapitana Hunter i jego załogi. Dodane szczyptą przebiegłości i pomysłowości z nutką dużego skarbu.
Mi się podoba uważam że świetny scenariusz na film.

Karaiby,piraci,awanturnicze przygody - postanowiłem więc przeczytać.Łatwo,lekko,przyjemnie - zbyt lekko,zbyt łatwo,zbyt przyjemnie.Mało zostaje w głowie i sercu.

Całkiem przyjemnie się czyta, czysto przygodowa powieść.

Dyskusje