Paladyn dusz

Okładka książki Paladyn dusz
Lois McMaster Bujold Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Świat pięciorga bogów (tom 2) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Świat pięciorga bogów (tom 2)
Paladin of Souls
Prószyński i S-ka
2005-04-21
2005-04-21
Kinga Dobrowolska
fantasy Chalion

Zdecydowanie wolę autorkę w klimatach "kosmicznych":. Ta powieść jest dobra, ale nie powala, momentami zbyt dużo demonów i to nuży.

Książka bardzo dobra warta przeczytania

Książka bardzo dobra warta przeczytania

2042

No cóż są autorki i autorzy, po których sięgnę nawet bez rekomendacji. Ucieszyłam się z kontynuacji. Jak zwykle prosta opowiastka, sprawnie wykonana, ciekawa, dobrze się czytająca. Czegóż chcieć więcej od literatury rozrywkowej.

Książka mi się podobała, historia mnie wciągnęła i chciało mi się czytać dalej. W sam raz na plażę :)

Miejscami było trochę nudno, ale generalnie bardzo fajny klimat ;) - książka przyjemna i lekka.

Książka jest przyjemna, zaskakująca, występuje w niej nawet trochę humoru. Wciągnęła mnie już na samym początku. Obawiałam się tylko, że będzie bardziej mroczna, ale na szczęście się pomyliłam ;)

Dodaj cytat z książki Paladyn dusz