Paladyn dusz

Lois McMaster Bujold Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Świat pięciorga bogów (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction
Paladin of Souls
Kinga Dobrowolska
Prószyński i S-ka
fantasy Chalion
Paladin of Souls
Świat pięciorga bogów (tom 2)
fantastyka, fantasy, science fiction
Kinga Dobrowolska
fantasy Chalion

Zdecydowanie wolę autorkę w klimatach "kosmicznych":. Ta powieść jest dobra, ale nie powala, momentami zbyt dużo demonów i to nuży.

Książka bardzo dobra warta przeczytania

2019

No cóż są autorki i autorzy, po których sięgnę nawet bez rekomendacji. Ucieszyłam się z kontynuacji. Jak zwykle prosta opowiastka, sprawnie wykonana, ciekawa, dobrze się czytająca. Czegóż chcieć więcej od literatury rozrywkowej.

Książka mi się podobała, historia mnie wciągnęła i chciało mi się czytać dalej. W sam raz na plażę :)

Miejscami było trochę nudno, ale generalnie bardzo fajny klimat ;) - książka przyjemna i lekka.

Książka jest przyjemna, zaskakująca, występuje w niej nawet trochę humoru. Wciągnęła mnie już na samym początku. Obawiałam się tylko, że będzie bardziej mroczna, ale na szczęście się pomyliłam ;)

• Fantastyka
  • Papierowe
  • Fantastyka: Hugo Award
  • .x Fantastyka (Prószyński i S-ka)
  • Nagrody_fant
  • Wakacje 2020

Dodaj cytat z książki Paladyn dusz