Stay Close

Okładka książki Stay Close
Alexa Riley Wydawnictwo: Kindle Edition Seria: For You literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2017-07-17
angielski
#romans #alexariley

więcej Więcej

Lekka historia na jeden wieczór. Nie podoba mi się w niej to, że wszystko dzieje się tak szybko. Penelope zakochuje się w byłym mafiozie- z wzajemnością - zaręczają się i biorą ślub. Wszystko super tylko historia jest moim zdaniem dość,, okrojona''.

Lekka , przyjemna i spokojna historia , pełna miłości i pasji dwojga zakochanych od pierwszego wejrzenia.

Były członek rosyjskiej mafii zostaje zatrudniony w celu ochrony młodej córki przyjaciela, ale wie, że zrobi coś więcej, niż utrzymanie jej bezpiecznej – uczyni ją swoją. Na zawsze.

Gdyby szeptała moje imię byłbym u jej stóp, błagając o to, aby dotknąć to, czego nie powinienem, spróbować tego, co nie należy do mnie, ta jej słodka niewinność, która mnie dręczy.

Penelope...

Książkę bardzo szybko i przyjemnie się czytało. Trochę różniła się od innych pozycji autorek😅 Ivan nie porwał Penelope, wręcz poprosił matkę o jej rękę choć po skonsumowaniu związku ale... kto bierze kota w worku 😂 a na serio przecież do wesela nie zapłodnił jej, to już coś. On ciemność Ona światło przyciągani do siebie nie mogli nic poradzić na rodzące się uczucia. Mam...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• 2018