Stay Close

Okładka książki Stay Close Alexa Riley
Okładka książki Stay Close
Alexa Riley Wydawnictwo: Kindle Edition Seria: For You literatura obyczajowa, romans
For You
Stay Close
Kindle Edition
2017-07-17
2017-07-17
#romans #alexariley

Lekka historia na jeden wieczór. Nie podoba mi się w niej to, że wszystko dzieje się tak szybko. Penelope zakochuje się w byłym mafiozie- z wzajemnością - zaręczają się i biorą ślub. Wszystko super tylko historia jest moim zdaniem dość,, okrojona''.

Lekka , przyjemna i spokojna historia , pełna miłości i pasji dwojga zakochanych od pierwszego wejrzenia.

2053

Były członek rosyjskiej mafii zostaje zatrudniony w celu ochrony młodej córki przyjaciela, ale wie, że zrobi coś więcej, niż utrzymanie jej bezpiecznej – uczyni ją swoją. Na zawsze.

Gdyby szeptała moje imię byłbym u jej stóp, błagając o to, aby dotknąć to, czego nie powinienem, spróbować tego, co nie należy do mnie, ta jej słodka niewinność, która mnie dręczy.

Penelope Justuce ma osiemnaście lat i jest wystarczająco dorosła na ukończenie szkoły średniej, ale jak twierdzą jej rodzicie nie wystarczająco dorosła, aby żyć bez ochrony przez 24 godziny na dobę. Jej doświadczenie sprawia, że jest ekspertem w wywalaniu swoich ochroniarzy. Ale jedno spojrzenie na Ivana i wie, że już więcej nie chce nikogo innego.

Zostałem zatrudniony, by ją chronić. Nie mogę nic na to poradzić, ale może powinienem ją chronić przed samym sobą.

Ivan wysysa całe powietrze z moich płuc, robi coś czego żaden innych chłopak nigdy nie zrobił. Jemu daleko jest do chłopaka. Ten człowiek wygląda jakby mógł zabić tylko ruchem nadgarstka. On jest moją przyszłością.

Nie mogę pozwolić jej odejść, nie chce być z dala od niej. Zrobiłem wiele złych rzeczy w życiu, prawdopodobnie na nią nie zasługuję. Ale nie będę robił tak szlachetnej rzeczy.

Nigdy nie byłem szlachetny i teraz też nie zamierzam.

Penelope...

Książkę bardzo szybko i przyjemnie się czytało. Trochę różniła się od innych pozycji autorek😅 Ivan nie porwał Penelope, wręcz poprosił matkę o jej rękę choć po skonsumowaniu związku ale... kto bierze kota w worku 😂 a na serio przecież do wesela nie zapłodnił jej, to już coś. On ciemność Ona światło przyciągani do siebie nie mogli nic poradzić na rodzące się uczucia. Mam wrażenie że Peige od razu wiedziała co się święci stąd jej podejście. Ryan musiał przekonać się że nie traci córeczki wręcz przeciwnie zyskuje syna. Mam nadzieję że w kolejnej części Pandora znajdzie swoją połówkę bo jak zrozumiałam po 10 latach wciąż mieszka z rodzicami.

• Romans
  • Mafia