Komisarz

Okładka książki Facet na wakacje J.B. Grajda, K. C. Hiddenstorm, Kinga Litkowiec, Charlotte Mils, Agnieszka Siepielska, Patrycja Strzałkowska, Agata Suchocka, Marta W. Staniszewska, Magdalena Winnicka, Anna Wolf, Paulina Świst
0,0
Facet na wakacje J.B. Grajda, K. C. ...
Okładka książki Mala M. Lilka Płonka, Paulina Świst
6,8
Mala M. Lilka Płonka, Pauli...
Okładka książki Grzeszne święta Anna Bellon, J.B. Grajda, K.N. Haner, Kinga Litkowiec, Agnieszka Siepielska, Agata Suchocka, Anna Szafrańska, Marta W. Staniszewska, Anna Wolf, Paulina Świst
6,8
Grzeszne święta Anna Bellon, J.B. G...
Okładka książki Gorące lato J.B. Grajda, Anna Langner, Agnieszka Lingas-Łoniewska, Agnieszka Siepielska, Alicja Sinicka, Agata Suchocka, Anna Szafrańska, Marta W. Staniszewska, Anna Wolf, Paulina Świst
7,0
Gorące lato J.B. Grajda, Anna L...

No cóż... historia lubi się powtarzać. Mimo wszystko polecam! Trochę przewidywalna, trochę „bajka na baaardzo wysokich resorach” ale mi się podobała.

W zasadzie to co napisałem o "Prokuratorze" (https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4559828/prokurator/opinia/65004549#opinia65004549) , niemal bez zmian pasuje do "Komisarza". Zmienia się tylko główna bohaterka . Bandyta pozostaje ten sam podobnie jak glina i prokurator . Scenki "rodzajowe" to kopia tych z poprzedniej części . Język również . Historia to kontynuacja poprzedniej...

Fajnie się czyta całą serie

Widać, że autorka się rozkręciła bo ta część jest zdecydowanie lepsza niż poprzednia.

Fabuła jednak bez zmian bo wciąż bardzo naciągana. Nie będę jednak ukrywać, że parskałam śmiechem podczas czytania dialogów pomiędzy Zuzanną i Radosławem. Ta dwójka mimo, że na pierwszy rzut oka całkowicie do siebie nie dopasowana, uzupełnia się na każdej płaszczyźnie.

Sama postać Radka...

Tym razem "Komisarz", to druga część trylogii z Prokuratorem Zimnickim i Kingą Błońską. W tej części głównym bohaterem jest Wyrwa, czyli Radek, kolega Łukasz. .
Jak zwykle szybka akcja, wciągająca do samego końca. Ostry język i seks. To co wyróżnia Pauline ❤❤❤
Polecam wszystkie jej książki. Mi jeszcze został do przeczytania "Przekręt" ale na wszystko przyjdzie czas....

Na półkach: , , , , , , ,

Pierwsza część była o niebo lepsza. Tutaj mniej śmiesznie, mniej ciekawie, w ogóle mniej. Ale dało radę.

Lekka sensacja z erotykiem w tle.

Przygodę z Pauliną Świst zaczęłam od drugiej serii jej książek i teraz wiem , że zaczynając od prokuratora nic się nie zmieniło. Styl, język i żart ten sam. Idealnie się wpasowała w moją wizję lekkiej książki. Jest tu wszystko począwszy od dobrej zabawy kończąc na dreszczyku. Nawet nie wiem kiedy skończyłam czytać i wciąż mam niedosyt.

Zuzanna Kadzewicz żyje jak w złotej klatce. Jej ojciec - biznesmen wspiera ją finansowo. Kobieta pracuje jako pedagog nie dla pieniędzy, a dla pasji. Uwielbiam pomagać dzieciom z problemami. W jej niezbyt realnym świecie nagle pojawia się pewien przystojny mężczyzna...
Mowa oczywiście o komisarzu Radosławie Wyrwie, który jest fachowcem od pracy pod przykrywką i właśnie w...

Lekka książka z wątkiem kryminalnym.
Podobają mi się książki tej autorki, pomimo, że są bardzo przewidywalne i wulgarne. Czytając te "romanse" odpoczywam od codzienności, koronawirusa, problemów...

Dyskusje

5 225