Prokurator

Okładka książki Facet na wakacje J.B. Grajda, K. C. Hiddenstorm, Kinga Litkowiec, Charlotte Mils, Agnieszka Siepielska, Patrycja Strzałkowska, Agata Suchocka, Marta W. Staniszewska, Magdalena Winnicka, Anna Wolf, Paulina Świst
0,0
Facet na wakacje J.B. Grajda, K. C. ...
Okładka książki Mala M. Lilka Płonka, Paulina Świst
6,9
Mala M. Lilka Płonka, Pauli...
Okładka książki Grzeszne święta Anna Bellon, J.B. Grajda, K.N. Haner, Kinga Litkowiec, Agnieszka Siepielska, Agata Suchocka, Anna Szafrańska, Marta W. Staniszewska, Anna Wolf, Paulina Świst
6,8
Grzeszne święta Anna Bellon, J.B. G...
Okładka książki Gorące lato J.B. Grajda, Anna Langner, Agnieszka Lingas-Łoniewska, Agnieszka Siepielska, Alicja Sinicka, Agata Suchocka, Anna Szafrańska, Marta W. Staniszewska, Anna Wolf, Paulina Świst
7,1
Gorące lato J.B. Grajda, Anna L...

Oficjalne recenzje i

O kryminale, który okazał się romansem

[ 37 ] Link do recenzji

Jest to moja druga przygoda z autorkę. Po Karuzeli czas na kogoś po "dobrej" stronie prawa. Styl pisania pani Pauliny jest dla mnie bardzo dobry. Opisy seksu nie są nachalne. Dobrze wplecione w akcję książki. No i wątek kryminalny! Jestem na tak i już kupiłam pozostałe części.

Przeczytałam w jeden dzień. Bardzo mi się podobała. Faktycznie momentami „bajka na wysokich resorach”. Mimo to bardzo polecam!!!

Zrzekałem się , że nie przeczytam nic więcej pani Świst , a tu niespodzianka i dostaję w prezencie aż trzy książki pani Pauliny . Fenomen tej pisarki polega na tym , że tworzy powieści porno-kryminalne w języku zrozumiałym dla odbiorcy . Pisząc o fenomenie mam na myśli to , że ktoś to wydaje , a jeszcze dziwniejsze jest to , że ma mnóstwo czytelników . No cóż różne są...

Lekka sensacja z erotykiem w tle. Szybko się czyta. Wciąga

Banalna i przewidywalna fabuła. Wszystkie czynności związane z sądownictwem, prawem i całym tym światkiem bardzo podkoloryzowane, przez co całkowicie nierealne.

Bohaterowie to dorośli, wykształceni ludzie z bagażem doświadczeń życiowych, a momentami zachowywali się tak dziecinnie, że z zażenowania ściskał mi się żołądek.

Poza tym, gdzie ten ostry język i ostry seks z...

Trochę się zawiodłam. Po bardzo dobrych zapowiedziach, ciekawym opisie książka wydała mi się zbyt.. na siłę?
Fabuła banalnie prosta, aż nierealnie. Chciałabym żeby w życiu tak zawsze samo się rozwiązywało. Sama bohaterka jest zbyt wyrazista co powoduję we mnie irytację tą sztucznością. Co do tytułowego Prokuratora.... Myślę, że w zamyśle miało powstać połączenie Jamesa...

O rany, bardzo dziękuję za takie lekkie i przyjemne czytadełko <3 tak na jeden wieczór, wciąga, uśmiech na twarzy powoduje i można po prostu się rozluźnić. Jeśli chodzi o styl, fabułę czy dialogi to daleko temu chociażby do Cobena, czy Nesbo ale bawiłam się przednio.

Książka raczej z tych lekkich, na jeden wieczór. Momentami była bardzo wciągająca, było pare zaskakujących momentów :) Niestety zabrakło mi tutaj "ostrej jazdy", o której wspomniano na okładce. Mimo to polecam historię Kingi i Zimnego. Jest to moja pierwsza książka tej autorki. i na pewno sięgnę po kolejne części tej serii

Takie lekkie czytadełko.

Znacie jej książki? Najbardziej lubię. Szybko się czyta. Wciąga na Maxa 😘👍😁
Kinga, prawniczka broni Szarego, znanego przestępcę. W tym samym czasie poznaje pewnego mężczyznę, z którym wydaje się w romans. Oboje nie wiedzą kim jest druga połowa. Dopiero na sali sądowej okazuje się, że Kinga broni Mariusza a Łukasz jest prokuratorem.
Zimny zastanawia się dlaczego staje w...

Dyskusje

7 631