Prokurator

O kryminale, który okazał się romansem

Gdzieś tak od połowy/pod koniec nabiera to nawet jakiejś dynamiki i pozostawia po książce nieco lepsze wrażenie, niż być może na to zasługuje. Jednak jej wady walą po oczach.
Pierwsza scena seksu jest w sumie gwałtem. To jest okej?
Na początku książki myślałam, że wydłubię sobie oczy, kiedy raz po raz musiałam czytać zdublowane sceny i dialogi. Jeżeli czytam jak jeden bohater coś robi i mówi, to nie potrzebuję zaraz czytać z perspektywy drugiego, streszczenia dokładnie tego, co przed chwilą przeczytałam. Z tak koszmarnym pomysłem jeszcze nigdy się nie spotkałam w żadnej książce i zastanawiałam się kto to wydał. Na szczęście w którymś momencie to się trochę wycisza, dzięki czemu idzie dobrnąć do końca.
Poza tym niektóre wątki i dialogi totalnie z dupy. Albo zbyt przerysowane postacie. Ciężko nawet wszystko wymienić.
Ostatecznie dobra książka do szybkiego przeczytania dla mało wymagającego czytelnika, który nie doszukuje się we wszystkim sensu i logiki.

Pierwsza scena seksu jest w sumie gwałtem. To jest okej?

Lekkie, w miarę możliwe czytadło do wyrwania z zastoju czytelniczego.

Lekkie, w miarę możliwe czytadło do wyrwania z zastoju czytelniczego.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka, która jest napisana prostym językiem. Przeczytałam w parę godzin i uważam ją za fajny przerywnik. Z ciekawości sięgnęłam po "Komisarza". Książki są utrzymane w przeplatanej akcji z perspektywy dwóch - trzech osób.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Po przeczytaniu ponad 40 kartek zrezygnowałam że ze względu ,że sprawa kryminalna nie była dobrze opisana ,wypowiedzi bohaterów były na dość niskim poziomie,nie mogłam zrozumieć do końca o co chodzi.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka romansowo-kryminalna ale ani nie był to dobry romans ani dobry kryminał. Takie sobie. Nie było tragedii ale też nie porwało, nie wciągnęło.
Chwyciłam za ten tytuł bez przekonania, świadoma po przeczytaniu opisu i kilku recenzji, że nie będzie to nic ambitnego ani niesamowicie wciągającego.
Daje jednak 6 bo dało się to czytać. Bez zachwytu ale jako zapchajdziura, odetchnięcie między bardziej ambitnymi książkami się jak najbardziej nada.

Daje jednak 6 bo dało się to czytać. Bez zachwytu ale jako zapchajdziura,...

Głowni bohaterowie , Kinga Pani adwokat oraz Zimny Pan prokurator.
Nie wiem do czego zaliczyć książkę, tematem głównym jest sprawa Szarego , ale mam wrażenie że więcej w niej scen erotycznych.

Głowni bohaterowie , Kinga Pani adwokat oraz Zimny Pan prokurator.

audio
Naprawdę przeciętna. Atrakcyjni, młodzi trzydziestoletni i plus.
Język podwórkowy, jak ktoś napisał, dialogi prostackie, infantylne. Wątek kryminalny słabiutki. Seks wyrafinowany na poziomie maczo i uległej.
No.... to tyle.

audio
Naprawdę przeciętna. Atrakcyjni, młodzi trzydziestoletni i plus.
No.... to tyle.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka Prokurator rozpoczyna długą serię książek powiązanych ze sobą. Losy bohaterów z Prokuratora pojawiają się w kolejnych książkach, gdzie możemy śledzić ich dalsze losy.
Podoba mi się styl, teksty, fabuła i uwielbiam Ziemnego i Kingę.

Podoba mi się styl, teksty, fabuła i uwielbiam Ziemnego i Kingę.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Słaba fabuła, podwórkowy język zupełnie nie pasujący do wykształconych bohaterów i to w dodatku grubo po trzydziestce. Przeczytałam tylko ze względu na to, że akcja rozgrywa się w mojej okolicy.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Najgorsza książka, jaką przeczytałem od roku. Infantylne dialogi, żenująco słaby wątek kryminalny. Męcząca, nieciekawa, na niskim poziomie językowym.

• 2017