Wszystko wina kota!

Okładka książki Wszystko wina kota! Agnieszka Lingas-Łoniewska Patronat LC
Okładka książki Wszystko wina kota!
Agnieszka Lingas-Łoniewska Wydawnictwo: Novae Res literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Novae Res
2017-05-24
2017-05-24

Oficjalne recenzje i

O romantycznych zapędach pewnego kota słów kilka

Link do recenzji

298 141 38

Fajna zabawna książka opowiadająca o miłości i przyjaźni nie można się oderwać od niej .Nie ma co pisać trzeba przeczytać i zagłębić się w historię .

Fajna, zabawna i pełna miłości historia dwojga ludzi i ich przyjaciół, którzy szukają i walczą o swoje szczęście.

Do poczytania, do śmiechu, trochę łez jak w zyciu. Ogólnie bardzo szybko się czyta. To moje pierwsze spotkanie z autorką i na pewno nie ostatnie.

Kolejne bardzo przeciętne, przewidywalne czytadełko.
Losy czterech kobiet jak z bajki. Zaczęlo się obiecująco, ale im dalej tym gorzej.
Przeczytane, zaliczone, ale niczego dobrego z tej książki nie wyniosłam.
Trwa rok beznadziejnych lektur, poleconych.

Zabawna komedia omyłek, troszkę przewidywalna, ale fajna i z happy endem

Jedna z najlepszych komedii romantycznych autorki, w moim oczywiście uznaniu. Jest humor, akcja, miłość, jest dramat i oczywiście szczęśliwe zakończenie. Poruszony tu jest również dość istotny wątek, pokazujący, że można kogoś nie znać osobiście, ale może on być bliższy niż wszyscy pozostający w zasięgu ręki. Super pozytywna pozycja.

Świetna, lekka książka, w której poznajemy losy Lidki, przesympatycznej i wiecznie rozczochranej pisarki. Ale na tym nie koniec. Oprócz tego mamy do czynienia z jej trzema przyjaciółkami, co akurat bardzo mnie w tej książce urzekło. Każda z nich ma swoją historię, co sprawia, że książka staje się jeszcze ciekawsza.

Ostatnio mało było czasu na czytanie 🙄ale wracamy do żywych 😁
Tym razem skusiłam się na Wszystko wina kota @lingasloniewska_writer.
I cóż ja mogę napisać 🤔 zawsze wiedziałam, że koty to bardzo mądre zwierzęta 😄 Historia Lidii, która od 10 lat pisze książki pod pseudonimem, jej uroczych przyjaciółek po przejściach i nieziemsko przystojnego sąsiada, którego wyjątkowo polubił...

Wina kota bo to on wchodził do sąsiada przez niedomknięte okno. Róża Mak pisze książki. Recenzuje je wytykając błędy Jack Sparrow. Róża (Lidka) i Jack są sąsiadami. Co rozwinie się z tej znajomości? A przyjaciółki Lidki jak sobie poradzą z mężczyznami? Dobrze się czyta, fajna książka na wakacje.

Jest to moje drugie spotkanie z autorką i chyba ostatnie. Styl pani Lingas-Łoniewskiej nie do końca mi odpowiada. Lubię, kiedy książkę, zwłaszcza romans, czyta się łatwo lekko i przyjemnie. Ale tutaj mam wrażenie, że język jest aż za bardzo potoczny. Do tego te potrójne znaki zapytania i wykrzykniki... Pierwszy raz się z tym spotykam i strasznie raziło mnie to w oczy.
Co do...

1 428