Polska i inne państwa wobec problemów reparacji i długów zagranicznych w latach 1918–1939

Edward Kołodziej Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Scholar historia
Wydawnictwo Naukowe Scholar
reparacje finanse historia I wojna światowa USA Niemcy Polska
historia
reparacje finanse historia I wojna światowa USA Niemcy Polska
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Wieś Radomska Barbara Fatyga, Zenon Guldon, Justyna Górska-Streicher, Feliks Jarosiński, Józef Jarosiński, Kazimierz Jaroszek, Edward Kołodziej, Małgorzata Kwarcińska, Zbigniew Lechowicz, Antoni Lipiec, Aleksandra Lubczyńska, Sebastian Piątkowski, Tadeusz Rostkowski, Tadeusz Sadkowski, Michał Sobol, Piotr Szacki, Wiesław Theiss, Piotr Adam Tusiński, Agnieszka Zarychta-Wójcicka, Przemysław Zieliński, Jan Święch
0,0
Wieś Radomska Barbara Fatyga, Zen...
Okładka książki Zjazdy i konferencje konsulów polskich w Niemczech. Referaty 1928-1938 Henryk Chałupczak, Edward Kołodziej
0,0
Zjazdy i konfe... Henryk Chałupczak,&...
Okładka książki Zjazdy i konferencje konsulów polskich w Niemczech. Protokoły i sprawozdania 1920-1939 Henryk Chałupczak, Edward Kołodziej
0,0
Zjazdy i konfe... Henryk Chałupczak,&...