Wobec kanonu. Problemy metodologiczne

Okładka książki Wobec kanonu. Problemy metodologiczne
Marta KacwinJakub Papuczys Wydawnictwo: Księgarnia Akademicka Cykl: Interpretacje Dramatu (tom 71) językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Interpretacje Dramatu (tom 71)
Księgarnia Akademicka
2015-01-01
2015-01-01
Literaturoznawstwo Dramat Teatr Teatrologia Kanon Kanon literacki
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Ceglane ciało, gorący oddech. Warszawa Leopolda Tyrmanda Łukasz Bukowiecki, Sylwia Chutnik, Paweł Dobrosielski, Marcin Gołąb, Justyna Jaworska, Tomasz Jędrzejewski, Olga Kaczmarek, Agnieszka Karpowicz, Piotr Kubkowski, Katarzyna Kuzko-Zwierz, Małgorzata Litwinowicz-Droździel, Mikołaj Madurowicz, Konrad Niciński, Jakub Papuczys, Weronika Parfianowicz, Włodzimierz Karol Pessel, Igor Piotrowski, Elżbieta Rybicka, Kornelia Sobczak, Izabela Suchojad, Izabela Tomczyk, Clara Zgoła
Ocena 6,5
Ceglane ciało,... Łukasz Bukowiecki,&...