Kup teraz - 13 ofert w cenie od 23.99 zł do 33.21 zł

Serce z piernika

Magdalena Kordel Wydawnictwo: Znak Cykl: Miasteczko (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Znak
literatura polska
Miasteczko (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
literatura polska

książka - ładna, szybko się czyta. irytujące były natomiast niepasujące archaizmy, niepotrzebne zdrobnienia i niekonsekwentnie przerysowani bohaterowie. nie chciałabym żyć w takim świecie. ale przyznał szczerze, że skuszę się na kolejną część, jednak to takie oderwanie od rzeczywistości...

Książka, zrobiła na mnie pozytywne wrażenie. Lekka, czasem zabawna, ale poruszająca wiele ważnych kwestii dnia codziennego. Idealna na przedświąteczny dni.

Wspaniała opowieść, nie mogłam się odkleić od niej. Sympatyczni bohaterowie, wszystko takie miłe dla czytelnika.

Książka tak przesłodzona, że aż mdła. Denerwujące dialogi, główna bohaterka, której nie dało się polubić i jej dziecko, równie denerwujące, jak ona sama. Momentami dało się poczuć klimat Świąt Bożego Narodzenia, ale chyba nie warto się męczyć dla tych kilku chwil..

Książka wypożyczona z biblioteki- jak zobaczyłam okładkę nie mogłam się oprzeć 🙈
Co do książki, mam mieszane uczucia. Po pierwsze irytuje mnie pisanie dwóch zdań na jednej stronie i hop przechodzimy do czegoś innego. Przeskoki niesamowite... Z drugiej strony miało to swój urok.
Czuć tu święta, pierniki aachh...
Dużo pięknych i mądrych zdań jest tu napisanych. Chociażby,...

Powiem szczerze, że książka zupełnie nie przypadła mi do gustu. Sięgnęłam po nią, chcąc przed świętami przeczytać coś lekkiego i przyjemnego. Ale czytanie nie stało się dla mnie przyjemnością. Odnosiłam wrażenie, że do połowy akcja niemal stała w miejscu, długo zastanawiałam się o czym jest właściwie ta historia... Nie zachwyciły mnie ani opisy, ani poczynania bohaterów....

Polubiłam się z Magdą Kordel, oj polubiłam 😉😄
Książka zabawna, wzruszająca, pachnąca ( ach te pierniki!)
Rodzina, przyjaźń, miłość... I piękne, zimowe miasteczko.
Wszystko co lubię w świątecznych książkach ❤

Polecam każdemu kto chce poczuć magię świąt.

Książka z cyklu łatwych, miłych i przyjemnych. Takich książek potrzeba, aby się odstresować. Przeczytam dalsze części.

Uwielbiam książki Madzi. Serce z piernika wciąga od samego początku, Skrywane tajemnice, miłość i szczęście w jednym..Książka bardzo ciepła, poruszająca. Klementyna jest wspaniałą kobietą, w życiu nie miała łatwo, ale stara się dać normalny dom swojej córce. Pytanie czy jej się to uda? Myślę, że warto to sprawdzić samemu :)

Klementyna to młoda kobieta, która opiekuje się swoją babcią i wychowuje samotnie córkę - Dobrochnę. Nie zna swojej matki i nie wie, dlaczego całe życie spędziła na walizkach. Pragnie dla swoich bliskich szczęścia, spokoju i nadziei na lepsze jutro. Nie może poradzić sobie z tym, że babcia Agata po raz kolejny wpada w szał, pakuje się i pragnie wyjechać. Czego albo kogo tak...

• 2018
  • 2017