Marzenia się spełniają. TIREM DO IRANU zimą 1983 roku

Adam Frąckowiak literatura podróżnicza 235 str.
Graf-Druk
literatura podróżnicza
kierowca ciężarówka tir

Graf-Druk
literatura podróżnicza
kierowca ciężarówka tir

Porównaj ceny i

Ksiązka Adama Frąckowiaka opowiada nam o podróży autora który wówczas był kierowcą legendarnej firmy PEKAES Warszawa Autor jechał Fiatem 190NC zabudowa typu solówka i przyczepa do Iranu książka jest bardzo ciekawa pod względem fotografi zamieszczonych które nadają klimatu dla niej autor opisuje po kolei etapy swojej podróży od bazy w Śremie do momentu powrotu opowiada nam...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Papier