Ciocia Jadzia na wsi

Okładka książki Ciocia Jadzia na wsi
Eliza Piotrowska Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Ciocia Jadzia (tom 6) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Ciocia Jadzia (tom 6)
Media Rodzina
2017-05-01
2017-05-01
ciocia jadzia eliza piotrowska

To już kolejna książka o cioci Jadzi, którą przeczytałyśmy nie wiadomo kiedy. A śmiechu było przy tym co nie miara. Niektóre żarty co prawda oborą trąciły, lecz nie bądźmy drobiazgowi. Opowiadania są ciekawe, zabawne, a co więcej zarówno mały słuchacz, jak i dorosły lektor, czegoś się z nich nauczą. Ot, choćby, że nie zawsze wszystko musi być idealne, a pomoc dzieci...

„Pani Jadzia na wsi” może być przyjemną lekturą dla młodego czytelnika. Mimo pewnych rzeczy, które mi się w niej nie spodobały, uważam, że jest godna polecenia. Może dostarczyć Waszym pociechą dużo frajdy a i czegoś przy okazji nauczyć!

• 2020
  • Dla dzieci 6-8 lat