Kadziu. Siatkówka & rock'n'roll

Łukasz KadziewiczŁukasz Olkowicz Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska Seria: Biblioteka Przeglądu Sportowego literatura faktu
Ringier Axel Springer Polska
siatkówka sport autobiografia
literatura faktu
Biblioteka Przeglądu Sportowego
siatkówka sport autobiografia

Dla fanów siatkówki pozycja obowiązkowa! Opisuje historie, nie tylko siatkarskie, naszego wybitnego środkowego w tamtym okresie. Kadziu daje się poznać jako imprezowicz z charakterem ale również jako sportowiec, który wie kiedy trzeba dołożyć ciężarów do treningu. Czyta się lekko i każdy kto choć trochę zna środowiskowe siatkarskie albo Spałę, będzie miał fajny obraz...

Książka lekka, szybko i przyjemnie się czyta.

polecam

Interesująca, wyróżniająca się biografia tego kontrowersyjnego siatkarza, czasem prosiło się by jeszcze bardziej rozwinął wątek. Szczerość powala za to wielki plus polecam wszystkim

Miło się czyta, pozytywnie napisana, daje odstresowanie od dnia codziennego.

Jak napisał sam autor, ahoj przygodo. Książka pełna humoru, zabawy ale i refleksji. Kadziewicz mógł być pewnie jeszcze lepszym siatkarze, jednak to co osiągnął, przy swoim stylu życia to i tak ogromny sukces. Opowiada o swojej karierze, bardzo szczerze i dzięki temu czyta się to świetnie. Człowiek orkiestra, po tej lekturze jestem dla niego jeszcze bardziej pełen szacunku....

Szczera do bólu "spowiedż" jednego z wielkich nie tylko z racji wzrostu.

Przeczytałam książkę kilka dni temu i już trochę o niej zapomniałam, co nie jest chyba dobrym znakiem, ale z drugiej strony czy biografia człowieka spędzającego młodość na zawodach i treningach może doprowadzić do czytelniczego opadu szczęki? Podejrzewam, że każdy, nawet średnio zainteresowany siatkówką człowiek kojarzy to nazwisko i jeśli nie dzięki wyczynom sportowym to...

Ciekawa opowieść dla każdego fana siatkówki. Kadziewicz nie stroni od autokrytyki, co jest niewątpliwym atutem tej książki.

Nie jestem fanką sportu, ale tę książkę dobrze się czyta.
Mogłabym powiedzieć, że jest to autobiografia Kadziewicza napisana bardzo lekkim piórem i zabawna, gdyby nie świadomość,że ten facet przez rozrywkowe podejście do pracy i kariery sportowej zmarnował część swojego talentu.Jakoś mnie to gryzie.

Dyskusje

• 2018