Doświadczenie (syn)estetyczne. Performatywne aspekty przedstawień site-specific

Okładka książki Doświadczenie (syn)estetyczne. Performatywne aspekty przedstawień site-specific
Mateusz Chaberski Wydawnictwo: Księgarnia Akademicka Cykl: Interpretacje Dramatu (tom 74) teatr
teatr
Interpretacje Dramatu (tom 74)
Księgarnia Akademicka
2015-01-01
2015-01-01
Teatr Teatrologia Performatyka Performance Synestezja Site-specific

Okładka książki Niespodziewane alianse. Sztuki performatywne jutra Mateusz Borowski, Mateusz Chaberski, Małgorzata Sugiera
Ocena 7,0
Niespodziewane... Mateusz Borowski, M...