Slow Dance in Purgatory

Okładka książki Slow Dance in Purgatory Amy Harmon
Okładka książki Slow Dance in Purgatory
Amy Harmon Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Purgatory (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Purgatory (tom 1)
Kindle Edition
2012-04-02
2012-04-02

"-Being with you always feels like flying,- Maggie whispered.
-And being with you brings me back to Earth."

Cóż tu napisać... to przecież Amy Harmon i naprawdę trudno jest mi ocenić ją niżej niż 8 gwiazdek, w końcu pisze naprawdę przepięknie.
"Slow Dance in Purgatory" to pierwsza część romansu paranormalnego, którego główny bohater jest duchem - uwierzcie mi, kiedy się o tym dowiedziałam czytając opinie byłam obojętna, choć może odrobinę również zniechęcona, bo nie sądziłam, żeby Harmon wybrnęła z tego tematu w miare wiarygodnie. Jednak z biegiem fabuły, zaczynało to wyglądać naprawdę obiecująco, aż w końcu kiedy dotarłam do ostatnich stron, aż mnie ręce świeżbiały, żeby sięgnąć po kolejny tom. Powieść napisana w 100% w stylu Amy - piękna, uczuciowa, wzruszająca, trzymająca w napięciu z interesującym bohaterem drugoplanowym + całkiem dobrze zawikłaną przeszłością z teraźniejszością. Jedyne pytania które mnie męczą i mam nadzieję uzyskać na nie odpowiedź w "Prom Night in Purgatory" jest: "Jak to w ogóle możliwe?", "Kto za tym wszystkim stoi?", "Czyżby Bóg?".

Gorąco zachęcam do przeczytania jeżeli gustujecie w paranormalnych powieściach i cenicie Amy Harmon - jest rewelacyjnie!

"-Being with you always feels like flying,- Maggie whispered.
-And being with you brings me back to Earth."

• 🐲 fantasy/science fiction
  • Wątek miłosny (YA, NA, romanse, SMUT)
  • Po angielsku
  • English