Emigracja Latynoska w USA po II wojnie światowej na przykładzie Portorykańczyków, Meksykanów i Kubańczyków

Societas (tom 23)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2012-01-01
USA Amerykanistyka Migracje Stany Zjednoczone imigranci w USA Ameryka Łacińska Latynosi Meksyk Kuba Portoryko Historia USA socjologia
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Pani Anna w Kanadzie. Księga pamiątkowa dedykowana Pani Profesor Annie Reczyńskiej Anna Bartnik, Anna Branach-Kallas, Marcin Gabryś, Marta Kania, Marta Kijewska-Trembecka, Józef Kwaterko, Paweł Laidler, Agnieszka Małek, Magdalena Modrzejewska, Magdalena Paluszkiewicz-Misiaczek, Karolina Pietrzok, Dorota Praszałowicz, Tomasz Soroka, Agnieszka Stasiewicz-Bieńkowska, Maria Szmeja, Jolanta Szymkowska-Bartyzel, Paweł Zając
0,0
Pani Anna w Ka... Anna Bartnik, Anna ...
Okładka książki Visegrad Studies on Americas. Past and Present Irén Annus, Beatrix Balogh, Anna Bartnik, Jan Bečka, Réka M. Cristian, William R. Glass, Ewelina Gutowska-Kozielska, Emőke Horváth, Maxim Kucer, Ivan Lacko, Krisztina Magyar, Agnieszka Małek, Peter Rusiňák, Radosław Rybkowski, Orsolya Anna Sudár
0,0
Visegrad Studi... Irén Annus, Beatrix...