Wspomnienia Torunianina z Podgórza

Okładka książki Wspomnienia Torunianina z Podgórza
Tadeusz Zakrzewski Wydawnictwo: Towarzystwa Bibliofilów im. J. Lelewela biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Towarzystwa Bibliofilów im. J. Lelewela
2016-01-01
2016-01-01
wspomnienia Toruń Podgórz

Okładka książki 450 lat toruńskiego Podgórza. 1555-2005 Karola Ciesielska, Tadeusz Zakrzewski
Ocena 0,0
450 lat toruńs... Karola Ciesielska, ...

Był jedną z najbardziej zasłużonych postaci współczesnego Torunia. Kolekcjoner pocztówek i plakatów, bibliofil, badacz dziejów naszego miasta i popularyzator lokalnej historii. Tadeusz Zakrzewski odszedł 24 marca 2014 roku, a dwa lata później ukazały się Jego wspomnienia.

Publikację otwiera wprowadzenie Zefiryna Jędrzyńskiego – drugiego redaktora naczelnego „Nowości”,...

• Przeczytane w 2018

Dodaj cytat z książki Wspomnienia Torunianina z Podgórza