Człowiek i moralność w myśli Jacka Woronieckiego OP. Filozoficzne podstawy katolickiej etyki wychowawczej i jej zasady

Ryszard Polak Wydawnictwo: Von Borowiecky filozofia, etyka
Von Borowiecky
cnoty moralność etyka filozofia
filozofia, etyka
cnoty moralność etyka filozofia

Okładka książki Krew. Medyczne i kulturowe aspekty na przestrzeni dziejów Marek Białokur, Karolina Ekes, Ryszard Polak, Marek Sikorski, Emilia Twarowska-Antczak, Jacek Woźny, i inni, Wojciech Ślusarczyk
7,5
Krew. Medyczne... Marek Białokur, Kar...