Chłopczyk z fotografii

Adrian Zawadzki Wydawnictwo: Ridero IT Publishing fantastyka, fantasy, science fiction
Ridero IT Publishing
alkoholizm pedofilia pożar wybuch pisarz pisarstwo
fantastyka, fantasy, science fiction
alkoholizm pedofilia pożar wybuch pisarz pisarstwo

Pomimo tego że książka jest do "pochłonięcia" na raz, bardzo mi się spodobała ^_^ Polecam!

"Chłopczyk z fotografii" jest opowiadaniem z uniwersum "Krwawego Umysłu", którym debiutował autor. Jest to drugie zaproszenie do nieludzkiej i mrocznej wioski Villon Pray.
To historia o miłości do matki, alkoholizmie i wykorzystaniu niepewności dziecka. Jednocześnie to krótkie opowiadanie jest prostym i wzruszającym portretem wydarzeń, które miały miejsce przed makabrycznym...

• Szukam
  • Fajne
  • PILNE

Dodaj cytat z książki Chłopczyk z fotografii