Twoja firma w Google, czyli jak przeprowadzić skuteczną kampanię AdWords

Okładka książki Twoja firma w Google, czyli jak przeprowadzić skuteczną kampanię AdWords
Damian Sałkowski Wydawnictwo: Poltext nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Poltext
2016-01-01
2016-01-01
marketing seo google adwords kampania e-marketing

Okładka książki Marketing internetowy Marcin Kordowski, Łukasz Kępiński, Damian Sałkowski, Kamil Sztubecki
Ocena 5,5
Marketing inte... Marcin Kordowski, Ł...

Książka ,,Twoja firma w Google" opowiada jak stworzyć kampanie a także reklamę w Google. Wszystko napisane krok po kroku żeby idealnie dopasować reklamę do twojej firmy.

Szczerze na samym początku nie miałam pojęcia jak stworzyć taką reklamę ale jak czytałam książkę powoli wiedziałam co będzie odpowiednie dla mojej firmy. Fajne było to że podawał dużo stron które nam mogą pomóc przy tworzeniu kampanii, jak statystyki czy co było najczęściej googlowane. Jak czytałam tą książkę to bardzo podobało mi się to że podawał faktyczne przykłady i jak je dobrze zaprezentować w internecie.
Wydaje mi się że jest to przydatna książka która potrafi pokazać jak od samego początku dobrze zaprezentować swoją firmę w Google.

Dodaj cytat z książki Twoja firma w Google, czyli jak przeprowadzić skuteczną kampanię AdWords