Jak być dobrym rodzicem

Okładka książki Jak być dobrym rodzicem
Justyna Korzeniewska Wydawnictwo: RM poradniki
poradniki
RM
2017-01-01
2017-01-01

więcej Więcej

Rynek wydawniczy jest pełen poradników skierowanych do rodziców. Powstają co i rusz nowe tytuły znanych lub mniej znanych autorów (niań, pedagogów, psychologów, rodziców, itp.). Tylko jak spośród tak wielu propozycji wybrać tę, która może okazać się rodzicom najbardziej pomocna? Nie da się uniknąć pomyłek i błędów wychowawczych. Nie ma rodziców idealnych, ale najważniejsze...

• Biblioteka
  • 2017
  • Wyzwanie 2017
  • Nuka

Dodaj cytat z książki Jak być dobrym rodzicem