Jak rozmawiać z dzieckiem. Proste odpowiedzi na trudne pytania

Okładka książki Jak rozmawiać z dzieckiem. Proste odpowiedzi na trudne pytania Justyna Korzeniewska
Okładka książki Jak rozmawiać z dzieckiem. Proste odpowiedzi na trudne pytania
Justyna Korzeniewska Wydawnictwo: Wydawnictwo RM poradniki dla rodziców
poradniki dla rodziców
Wydawnictwo RM
2016-01-27
2009-01-01

Książka warta przeczytania. Kiedy zaskoczy nas trudne pytanie, możemy mieć problem z ułożeniem dobrej odpowiedzi. Ta książka nas nakierowuje. Nie z każdą odpowiedzią się zgadzałam. Jednak dzięki temu miałam okazję do zastanowienia się, co chciałabym przekazać dziecku. Polecam wszystkim rodzicom, którzy posiadają małe dzieci, poznające świat.

Książka dobra, moje 6 gwiazdek taką właśnie daje ocenę.
Nieco zalatuje poprawnością polityczną, ale daje możliwość uświadomienia sobie, jak rozmawiać z dzieckiem na tematy, które rodzice często omijają.
Myślę, że powinna znaleźć się na półce wszystkich rodziców wychowujących małe dziecko.
I tylko tyle mam w tej sprawie do powiedzenia.

Książka dobra, moje 6 gwiazdek taką właśnie daje ocenę.
I tylko tyle mam w tej sprawie do powiedzenia.

Kupować nie warto, ale jak już wpadnie do ręki - można przeczytać. Zawsze to jakiś punkt odniesienia. Kilka rad naprawdę fajnych, ale fragment o tym, że zła część naszej osoby się złości...? Brak słów

Polecam do przeczytania każdemu rodzicowi. Można się z jakąś jej częścią nie zgadzać ale zawiera tyle dobrych rad i przykładów, że ten krótki czas poświęcony na jej przeczytanie z pewnością będzie wartością dodaną.

• Poradniki
  • Moja edukacja
  • MP 3
  • Posiadam, posiadałem
  • Chcę przeczytać - dla dzieci i młodzieży

Dodaj cytat z książki Jak rozmawiać z dzieckiem. Proste odpowiedzi na trudne pytania