Zosia z ulicy Kociej. W ciekawych czasach

Okładka książki Zosia z ulicy Kociej. W ciekawych czasach Agnieszka Tyszka
Okładka książki Zosia z ulicy Kociej. W ciekawych czasach
Agnieszka Tyszka Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Zosia z ulicy Kociej (tom 9) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Zosia z ulicy Kociej (tom 9)
Nasza Księgarnia
2017-05-24
2017-05-24
literatura polska

Okładka książki Kazimierzu, skąd ta forsa? Grażyna Bąkiewicz, Artur Nowicki
Kazimierzu, sk... Grażyna Bąkiewicz,&...
Okładka książki Opowiem ci, mamo, skąd się bierze miód Katarzyna Bajerowicz, Marcin Brykczyński
Opowiem ci, ma... Katarzyna Bajerowic...
Okładka książki Tajemnice korony Adam Jay Epstein, Andrew Jacobson
Tajemnice korony Adam Jay Epstein, A...
Okładka książki Opowiem ci, mamo, co robią statki Marcin Brykczyński, Artur Nowicki
Opowiem ci, ma... Marcin Brykczyński,...

Dziewiąta z serii książek o rezolutniej Zosi, która mieszak przy ulicy Kociej 5 i uwielbia przesiadywać na swoim ulubionym drzewie w ogrodzie. Zosia jest już w szóstej klasie. W życiu Zosi zachodzi pewna zmiana. Nowym kompanem staje się telefon komórkowy. Na pierwszy plan wychodzą smsy i klasowe forum! Jak sami wicie z Zosią nie będziecie się nudzić. To przezabawna historia, która daje wiele radości i uśmiechu w trakcie czytania.

Kolejna książka o przygodach jakże zabawnej bohaterki Zosi. Jest już w szóstej klasie. Bardzo wiele się zmienia ale na pewno nie humor w tej serii - jak zwykle na najwyższym poziomie. Fani serii będą zachwyceni. Polecam!

„Obyś żył w ciekawych czasach” mówi stare przysłowie. W życiu bohaterki okazuje się, że los spłatał figla i sprawy zaczęły się trochę komplikować. Autorka w bardzo czytelny sposób przedstawia rzeczywistość i wplata np. wątek społeczno-polityczny pokazując, że dzieci również są w stanie krytycznie obserwować i komentować aktualną sytuację. Warto do niej zajrzeć, bo wbrew pozorom ta lekka i przyjemna książka daje dużo do myślenia.

Kolejna przygoda naszej Zosi, wakacje wakacje i po wakacjach. Teraz już Zosia jest w VIB. Od pierwszej części serii dużo się zmienia ale na pewno nie jedno, poczucie humoru, wspaniałe historie i oczywiście wspaniałe ilustrację jak zawsze. Polecam z całego serca !!!!!!!!

Kolejna seria z wydarzeniami Zosi, która jest świadkiem reformy szkolnictwa. Książka pełna humoru powodująca uśmiech na twarzy!

Kolejne przygody bohaterki z Kociej 5. Zosia po wakacjach idzie już do VI (!) klasy :)

Kolejne perypetie głównej bohaterki pokazują jak zmieniają się priorytety młodzieży wraz z nowymi realiami. Nie zabrakło tu jednak, znanego nam humoru.

Świetna książka o pomysłowej dziewczynce i jej zwariowanej rodzince.

Świetna książka o pomysłowej dziewczynce i jej zwariowanej rodzince.

Zosia jest już w VI klasie i powoli odkrywa świat najnowszych technologii, a jaj zeszyt zostaje trochę zapomniany. Na szczęście przygody nadal się zdarzają i jest o czym czytać! No i ciągle jest z nią zabawnie!

Ciekawa , fajne ilustracje i dużo humoru . Bardzo polecam!

Ciekawa , fajne ilustracje i dużo humoru . Bardzo polecam!

• 2017
  • Dzieci