Mój przyjaciel Bóg

Lisa O. Engelhardt Wydawnictwo: Wydawnictwo Księży Marianów PROMIC opowieści dla młodszych dzieci
God is my friend
Krzysztof Kurek
Wydawnictwo Księży Marianów PROMIC
Bóg wiara przyjaźń
God is my friend
opowieści dla młodszych dzieci
Krzysztof Kurek
Bóg wiara przyjaźń

Kim jest Bóg? Czy jest dobry, sprawiedliwy, czy można na Niego liczyć?
Takie pytania rodzą się czasem w sercu niejednej osoby – a co jeśli zadaje je dziecko?
Jak wytłumaczyć, że Bóg to nie jakaś abstrakcyjna bozia siedząca na chmurce, ale ktoś prawdziwy, kochający, ktoś kogo można nazwać swoim przyjacielem?
„Mój przyjaciel Bóg” to kolejna książeczka wydawnictwa PROMIC z...

• 2017
  • Gacusiowa półeczka ♥