Zmartwychwstać przed śmiercią

praca zbiorowa Wydawnictwo: Puffin Print Limited (Szkocja) poezja
2017-03-22
Puffin Print Limited (Szkocja)
poezja Zmartwychwstanie
poezja
poezja Zmartwychwstanie

Dla katolików Święta Wielkiej Nocy są świętami szczególnymi. Czterdziestodniowy okres Wielkiego Postu ma przygotować ich duchowo, ma być czasem wewnętrznego oczyszczenia, zwrócenia uwagi na najważniejsze aspekty życia, zwrócić uwagę na to, by zwolnić, wsłuchać się w siebie, poświęcić więcej czasu bliskim, zmienić się. To święta ważne, ale trochę zepchnięte przez komercyjny...

• 2017

Dodaj cytat z książki Zmartwychwstać przed śmiercią