Lord niedziela

Okładka książki Lord niedziela
Garth Nix Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie Cykl: Klucze do Królestwa (tom 7) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Klucze do Królestwa (tom 7)
Lord sunday
Wydawnictwo Literackie
2015-05-21
2015-05-21
Anna Sak

Patronaty LC

Okładka książki Księga magii Eleanor Arnason, Elizabeth Bear, John Crowley, Andy Duncan, Kate Elliott, Matthew Hughes, Megan Lindholm, Scott Lynch, George R.R. Martin, Garth Nix, K.J. Parker, Rachel Pollack, Tim Powers, Lavie Tidhar, Greg Van Eekhout, Ysabeau S. Wilce, Liz Williams
Ocena 6,8
Księga magii Eleanor Arnason, El...
Okładka książki Trolls Eye View: A Book of Villainous Tales Peter S. Beagle, Holly Black, Michael Cadnum, Nancy Farmer, Wendy Froud, Neil Gaiman, Nina Kiriki Hoffman, Ellen Kushner, Kelly Link, Garth Nix, Delia Sherman, Midori Snyder, Joseph Stanton, Catherynne M. Valente, Jane Yolen
Ocena 7,0
Trolls Eye Vie... Peter S. Beagle, Ho...

Mogą Ciebie zainteresować

Cykl "Klucze do królestwa", jak to często bywa, czytałem jednym ciągiem, dlatego oceniam wszystkie książki łącznie. Historia Artura z początku bardzo mi się spodobała i wydawała się bardzo ciekawa.
Jednakże im dalej w las, tym bardziej mi się to wszystko przestawało podobać. Architektka, jej wola i jej dzieci będące mówiąc wprost - personifikacją grzechów głównych. To wszystko jest jakieś mętne, szydercze i demoniczne zarazem. No i samo zakończenie - tragedia.
To ma być książka dla dzieci? Wprowadzi im tylko zamęt w głowie, Nie polecam

Dodaj cytat z książki Lord niedziela