rozwińzwiń

Lord niedziela

Okładka książki Lord niedziela Garth Nix
Okładka książki Lord niedziela
Garth Nix Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie Cykl: Klucze do Królestwa (tom 7) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Klucze do Królestwa (tom 7)
Lord sunday
Wydawnictwo Literackie
2015-05-21
2015-05-21
Anna Sak

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Cykl "Klucze do królestwa", jak to często bywa, czytałem jednym ciągiem, dlatego oceniam wszystkie książki łącznie. Historia Artura z początku bardzo mi się spodobała i wydawała się bardzo ciekawa.
Jednakże im dalej w las, tym bardziej mi się to wszystko przestawało podobać. Architektka, jej wola i jej dzieci będące mówiąc wprost - personifikacją grzechów głównych. To wszystko jest jakieś mętne, szydercze i demoniczne zarazem. No i samo zakończenie - tragedia.
To ma być książka dla dzieci? Wprowadzi im tylko zamęt w głowie, Nie polecam

• Chcę w prezencie
  • 3 razy B - Badziewne, Bezsensowne i Beznadziejne ;)
  • Garth Nix
  • Pojedyncze książki do kupienia
  • Literatura piękna
  • Nowe serie kontynuacja
  • Literatura dziecięca

Dodaj cytat z książki Lord niedziela