Janusz Bielski Wydawnictwo: nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Impuls Bielski nauczyciel kształcenie szkoła uczeń kompetencje
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Impuls Bielski nauczyciel kształcenie szkoła uczeń kompetencje

Okładka książki Zdrowie i kultura fizyczna na przestrzeni dziejów Janusz Bielski, Ewa Blada
9,0
Zdrowie i kult... Janusz Bielski, Ewa...

Na półkach: , , , ,

Wiele razy zastanawiałam, się czy istnieje w ogóle doskonały nauczyciel?

To pytanie zadawałam sobie jako uczennica, gdyż ocena końcowa – semestralna zawsze zależała od nauczyciela i jego podejścia do przedmiotu nauczania.

Wizerunek nauczyciela to przede wszystkim stanowi całokształt sposób do realizacji swoich zamierzeń zawodowych względem swoich uczniów.

Doskonały...

Opracowanie jest plonem długoletnich doświadczeń autora na stanowisku nauczyciela szkoły, pracownika Instytutu Kształcenia Nauczycieli, później Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie i wreszcie nauczyciela akademickiego na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach, w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Warszawie, a obecnie w Akademii Humanistycznej w Pułtusku, gdzie...

• 2017
  • 2017
  • Psychologia, pedagogika, socjologia i okolice
  • Posiadam 🏠
  • Wyzwanie Czytelnicze 2017
  • Oficyna Wydawnicza "Impuls"

Janusz Bielski Nauczyciel doskonały. Kształtowanie się nauczycielskiego zawodu, warunki, kryteria i mierniki efektywności pracy nauczyciela Zobacz więcej