Duchowe SMS-y z Pałacu Mistrzów

Navis Nord Wydawnictwo: Antares filozofia, etyka
Antares
#opowiadanie #filozofia #rozwój
filozofia, etyka
#opowiadanie #filozofia #rozwój

Jeśli ktoś lubi powiastki, przypowieści, krótkie tekst mądrościowe, to gorąco polecam tę książkę. Choć jej forma jest skromna, to treści zaskakują trafnością spostrzeżeń. Wnikliwy czytelnik może się z tej książeczki wiele nauczyć o ludzkiej naturze i o sposobie postępowania innych i własnym.

Książka powstała jako odpowiedź na pytania zadawane autorowi podczas wykładów na temat duchowości w XXI wieku. Wskazuje ona niektóre powszechne uproszczenia dotyczące rozwoju, dzięki czemu duża część tekstów była dla mnie niezwykle inspirująca i wymagała podjęcia rozważań na tematy, co do których myślałam, że mam już wyrobioną opinię, której nie zmienię. Po przeczytaniu...

Dodaj cytat z książki Duchowe SMS-y z Pałacu Mistrzów