Damnable Grace

Okładka książki Damnable Grace Tillie Cole
Okładka książki Damnable Grace
Tillie Cole Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Kaci Hadesa (tom 5) literatura obyczajowa, romans
Kaci Hadesa (tom 5)
Kindle Edition
2017-04-18
2017-04-18

rewelacyjna seria mrocznych chłopców i pięknych kobiet; każda ksiązka na swojego głównego bohatera z klubu; polecam

"Przebaczenie" to kolejna część serii Kaci Hadesa opisująca historię Xaviera "AK" i Phebe "Ruda".
Dwójka rozbitych młodych ludzi, codziennie zmagają się z poczuciem winy i wewnętrznymi demonami.
"AK" postanawia uwolnić Phebe z rąk neonazisty i daje jej nowe życie i nadzieję na lepsze jutro. Jednak czy to on poskłada ją do całości? Czy może ona będzie plastrem na jego rany i demony?

Ta część na prawdę podobała mi się i dalej seria trzyma poziom, chociaż z tomu na tom jest moim zdaniem przewidywalna i czuć ten schemat ale w seriach to chyba normalne.

"Przebaczenie" @authortilliecole @editio.red przyznam że też momentami czytało mi się ciężko. I choć lubię darki a tortury czy sceny pełne okrucieństwa nie robią na mnie większego wrażenia tak w tej książce ilość trudnych momentów mnie lekko przytłoczyła. Mamy tu tematy takie jak stres pourazowy, wojna, handel ludźmi, wykorzystywanie seksualne, pedofilia, uzależnienie od narkotyków i alkoholu, antysemityzm. Jak więc widzicie to książka dla ludzi lubiących takie mocne klimaty. Mnie najbardziej poruszył wątek matki i córki rozdzielonych wielokrotnie przez los i złych ludzi.

Kolejna część, która nie zawodzi i ani na trochę nie zwalnia tempa. Kolejne złamane dusze które odnalazły się pomimo całego zła świata, które na nie spadło. Ukazanie że miłość prawdziwa uzdrowi wszystko, da ukojenie i przebaczenie... Polecam wszystkim.

Ocena 8/10
Bardzo mocny cykl książek o bikerach i sekcie. Nie dla wszystkich. Mimo iż, czyta się szybko, a książki są dopracowane, to sama tematyka sekty i związane z tym opisy rytuałów są bardzo brutalne. Były momenty że trzeba było zrobić przerwę.
Daję wysoką oceną, bo wykreowany świat jest bardzo dobrze opisany, wręcz realistyczny. Tu nie można powiedzieć czy mi się podobało czy nie.
Zachęcam osoby o mocnych nerwach!

Ocena 8/10

Momentami wyłam jak bóbr. Kolejny raz ta samą historia: on Kat, ona z sekty ale jakże inna. Każde z nich z bagażem doświadczeń, który ciężko jest nieść samemu. Opis trudnej drogi do zrozumienia samego siebie, zostawienia przeszłości i pójścia do przodu.

Piąta część Katów Hadesa sprawiła, że poszerzyłam swoje horyzonty grozy. Jak dotąd żadna powieść nie sprawiła, że musiałam podchodzić do niej kilka razy.
Nie, nie była nudna czy zła.
Wręcz przeciwnie.
Była piekielnie dobra!

Jednak sceny i sposób ich przedstawienia sprawiły, że nie jestem w stanie zliczyć ile razy płakałam.

Emocje buzowały we mnie, a ja popadałam ze skrajności w skrajność. Byłam wściekła, aby za moment stwierdzić, że jest mi żal postaci. Na kolejnej stronie przepełniała mnie miłość, a już chwilę później zamieniała się w rozgoryczenie.

Nie wspomnę ani słowem o fabule. Zdradzę tylko, że tym razem będzie Ruda i A.K.

Sadziliscie, że poprzednie tomy były mocne?

Nic bardziej mylnego...

To najwspanialsza seria jaka czytałam. Kocham tę książki i historię każdego z nich.

@czytanie_moja_pasja1987 bardzo Ci dziękuję za możliwość poznania ich historii i udział w tym BT. Gdyby nie on, nie miałabym pojęcia, że tak wspaniałą seria szaleje na rynku literackim. 🤎🖤🤎

Nie, nie była nudna czy zła.
Wręcz przeciwnie.
Była piekielnie dobra!

Emocje buzowały we mnie, a ja popadałam ze...

Kolejna bardzo dobra część historii ze świata Katów. Naprawdę uwielbiam to jak wciągają mi te książki i jak mogę zgubić się w innym świecie. AK i Ruda tworzą naprawdę genialny duety, a cała książka porywa tak, że trudno się oderwać. Nie mogę się doczekać aż przeczytam resztę książek z tej serii.

Bardzo lubię AK i nie spodziewałam się, że ma tajemnice, która aż tak zżera go od środka. To jego poświęcanie się dla wszystkich i pomoc im były godne podziwu. Phebe muszę przyznać, że kilka razy mnie zaskoczyła i to nie zawsze pozytywnie. Oczywiście w tej części jak i każdej z tej serii sporo się działo.

Kolejna część tym razem o AK i Phebe. Dwie złamane i cierpiące dusze, które szukają przebaczenia. To przez co przechodzą te biedne dziewczynki i młode kobiety jest zatrważające. Ciężko się czyta takie rzeczy. Serce krwawi. Na szczęście są Kaci, mężczyźni wyjęci spod prawa. Zdawałoby się, że powinni być nieczuli na krzywdę innych ale oni mają w sobie dużo współczucia i są w stanie oddać życie za swoje kobiety. Uwielbiam tą serię.

• Romans

Tillie Cole Przebaczenie Zobacz więcej