Kup teraz - 10 ofert w cenie od 23.10 zł do 29.97 zł

Friend Zoned

Belle Aurora Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Friend-Zoned (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Friend-Zoned
Friend-Zoned
Friend-Zoned (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Iga Wiśniewska

Bardzo fajna lekka książka. Bohaterka jest abstrakcyjnie myślącą kobietą. Zabawna, przyjazna. Sporo śmiechu, troszkę przewidywalna, ale mimo to fajnie się czyta.
Polecam

Akcja zaczęła się rozkręcać dopiero pod koniec książki. Ta końcówka była naprawdę ciekawa, ale sam koniec był po prostu okej. Raczej nie polecam.

Tak słodko, że aż mnie mdli. Pomysł na książkę może i fajny, ale po jakimś czasie historia robi się tak naciągana, przesłodzona a zachowanie bohaterów infantylne, że musiałam walczyć ze sobą żeby ją doczytać do końca.

Lekka i zabawna książka, przyjemnie się ją czytało.

Ta książka to kompletna pomyłka. Autorka chyba nie mogła się zdecydować, co chce napisać - słodką powieść o idealnej dziewczynie, soft porno czy thriller, więc za każdą zmianą koncepcji sięgała po nową kategorię.
Pierwsza część książki to głównie opis pieczonych babeczek i stylizacji przyjaciółek na kolejnych imprezach. Dalej wchodzimy w opis seksu w różnych aranżacjach. A...

Fajna, nawet bardzo. Troszkę się dłużyła, a i tak nie mogłam odłożyć.

Trochę za słodka.....ale postanowiłam dać jej (serii) szansę.....

Książka świetna. Bardzo miło się ją czytało.. no i bardzo polubiłam bohaterów. Czytając opinie myślałam, że będzie to jakiś gniot, ale jestem pozytywnie zaskoczona. Autorka naprawdę daje radę! Polecam ❤

Książka była świetna- ciekawa, wciągająca, a przede wszystkim zabawna. Jedna z moich ulubionych, polecam!

Niezła książka żeby zabić nudę, ale nic szczególnego. Wątek mafijny wydawał się wyjątkowo naciągany. Wręcz absurdalny momentami. Końcówka tak słodka że aż zęby bolą.

1 288
  • 2019