Lekcje namiętności

Okładka książki Lekcje namiętności Madeline Hunter
Okładka książki Lekcje namiętności
Madeline Hunter Wydawnictwo: Amber Cykl: Rothwell (tom 2) Seria: Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
Rothwell (tom 2)
Romans Historyczny
Lessons of Desire
Amber
2009-01-01
2009-01-01
Aleksandra Januszewska
pamiętnik kompromitacja wspomnienia przeszłość uczucia

II część serii o Rothwellach

II część serii o Rothwellach

Mnie też się bardzo podobał ten romans. Autorka napisała godną polecenia książkę. Z wielką radością przeczytam kolejne książki autorki. Jestem bardzo zachwycony. Powieść czytałem z wielką radością.
Polecam

Polecam

Nie wciągnęła mnie ta książka. Mimo ciekawej fabuły, czyli poszukiwania prawdy i walki o swoje zdanie głównej bohaterki za dużo było tam opisów wewnętrznej walki samej ze sobą, które wciąż i wciąż się powtarzały.
Moim zdaniem najsłabsza z całej serii.

Moim zdaniem najsłabsza z całej serii.

Nanudziłam się przy tej książce... Nie dość, że cokolwiek sensownego zaczyna się dziać gdzieś około 100 strony, to jeszcze te rozterki głównej bohaterki... O matko nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Problemy na poziomie nastolatki, a nie dorosłej kobiety. 4 gwiazdki daje tylko i wyłącznie za to, że miejscami powieść była zabawna.

Lord Elliot Rothwell musi zapobiec opublikowaniu pamiętników,które mają potwierdzić od dawna krążące po towarzystwie w Londynie plotki,szkalujące dobre imię jego rodziców.Okazuje się,że pamiętniki odziedziczyła po swoim ojcu Fedra Blair,która zamierza je opublikować w swoim wydawnictwie.Kobieta uchodzi za dziwaczkę,sawantkę i ekscentryczkę,ubiera się na czarno i nosi rozpuszczone rude włosy.Elliot jedzie za Fedrą do Neapolu,gdzie zamierza skłonić ją do wykreślenia z pamiętników owych wpisów dotyczących jego rodziców.Niespodziewanie mężczyzna zaczyna się fascynować kobietą,która pociąga go zarówno fizycznie jak i umysłowo.Ich wspólnie spędzony czas we Włoszech obfituje w przygody,tajemnice,ucieczkę przed więzieniem i odkrywanie wzajemnego pożądania.Niespodziewany zwrot akcji powoduje,że Elliot i Fedra pobierają się w dość dramatycznych okolicznościach.Jako małżeństwo razem odkrywają prawdę o pamiętnikach i jednocześnie o samych sobie.Rodzi się między nimi miłość,ale na drodze do ich pełnego szczęścia ciągle stają niewyjaśnione sekrety...
Książka pełna zawiłości,pokrętnych sytuacji,intryg i czającego się wszędzie pożądania.Jest przesiąknięta erotyzmem i pragnieniem miłości,dlatego będzie odpowiednią lekturą zarówno dla wielbicielek romansu jak i również sensacyjnej historii z motywem niewyjaśnionego morderstwa w tle.Polecam :)

Romans historyczny bardzo dobry,,akcja ciekawa i fajnie się czytało.
Lubię czytać romanse historyczne ten mnie zachwycił chętnie sięgnę i przeczytam następne.

Romans historyczny bardzo dobry,,akcja ciekawa i fajnie się czytało.

nuda

nuda

Nezbyt ciekawa książka... Przewidywalna i za dużo opisówek.

Nezbyt ciekawa książka... Przewidywalna i za dużo opisówek.

• Romans historyczny
  • Romanse historyczne