Turbulence: The Epilogue

Whitney G. Wydawnictwo: WGW Books, LLC Cykl: Turbulence (tom 1.5) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:

Świetne dokończenie historii

Świetne zakończenie!!!

Recenzję znajdziecie na instagramie @katherine_the_bookworm

Na półkach: , , , ,

Jest to naprawdę fajne zakończenie tej książki. Nie jest to długi epilog, bo ma zaledwie kilkanaście stron, ale i tak mogę powiedzieć, że mi się podobał.

Autorka nawet tutaj potrafiła zaskoczyć i przyznaję, że każdy kto przeczytał "Turbulencję" powinien sięgnąć po tej epilog.

To było tak krótkie, że nawet nie zdążyłam się rozpędzić :) Słodkie, zabawne i tak jak w nazwie - epilog. Szkoda, że wydawca nie dołączył tego zwyczajnie do książki, bo idealnie (słodko) zamyka historie

Przeczytanie tego dodatku zajęło mi góra 10 minut. Ot, zwykły epilog z gatunku "żyli długo i szczęśliwie".

Taka wisienka na torcie, postawienie definitywnie kropki na końcu historii Gillian i Jake’a . Słodko, ale do tego ta historia dążyła.

Króciutkie ,bo zaledwie 38 stronicowe uwieńczenie historii Jake i Gillian . Historia jak z bajki, ale zasłużyli sobie na tak wspaniałe, cukierkowe zakończenie

Na półkach: , , , ,

Wszystko co miałam napisać jest przy tomie 1 :)

• 2018
  • Po angielsku