Kasie West
literatura młodzieżowa 392 str.
Data 1. wydania:
2016-07-26
Jarosław Irzykowski
Feeria Young
literatura młodzieżowa
dla nastolatek dojrzewanie literatura amerykańska powieść dla młodzieży przyjaźń szkolna miłość szkoła

Jarosław Irzykowski
Feeria Young
literatura młodzieżowa

Kup książkę

Lekka, sympatyczna, jednak miałam nadzieję na coś więcej. Fabuła wydawała się zbyt oczywista i mam mały niedosyt.
Polecam na nudny wieczór.

Sięgając po tę książkę oczekiwałam czegoś lekkiego i przyjemnego. Nie rozczarowałam się! A ponadto od razu poczułam więź z bohaterką, polubiłam ją, dzięki czemu książkę przeczytałam niemal jednym tchem. Fabuła pochłonęła mnie bez reszty, a motyw z przesyłaniem sobie listów bardzo przypadł mi do gustu. Świetna książka!

Trochę nudne, ale da się znieść.

Na półkach: , , , ,

Niemoc czytelnicza mnie nie opuszczała, więc stwierdziłam, że czas sięgnąć po broń ostateczną – lekką, słodką do bólu książkę romantyczną dla młodzieży. Mój wybór padł na „P. S. I like you” Kasie West.
Książka opowiada o nastoletniej Lily, która podobnie jak ja nie przepada za lekcjami. Tylko że Lily okazuje się też wandalem piszącym fragmenty piosenek na szkolnych ławkach....

Na półkach: , , , ,

Fajna,przyjemna książka młodzieżowa zaskoczyła mnie,wciągnęła całkowicie.
Wartka akcja,dobra fabuła i znakomite napięcie.
Wzruszająca do łez,mnie się podobała.

Nigdy nie przepadałam za czytaniem książek, jednak ta sprawiła, że nie mogłam doczekać się co będzie dalej i niesamowicie mnie wciągnęła. Jeśli ktoś lubi młodzieżowe romanse lub ogółem książki młodzieżowe to z całego serca polecam!❤️

P.S. I like you to Kasie West w swojej najlepszej formie – z sympatycznymi bohaterami i wyczuwalną chemią między nimi, ciekawymi wątkami pobocznymi, i dobrze napisanymi dialogami. Sama historia jest może aż nazbyt przewidywalna, ale co z tego skoro mimo to wciąż czyta się ją naprawdę dobrze? Lekka i przyjemna, ale niegłupia książka młodzieżowa, idealna na leniwe...

Przeczytałam w kilka dni. Bardzo mi się podobała. Świetnie napisana i z chęcią sięgnę po więcej książek tej autorki :)

Lekka, przyjemna historia. Wprawdzie trzeba przyznać, że naprawdę przewidywalna, jednak mimo wszystko bardzo wciągała. Aż chciało się czytać dalej, czekając jak zareagują jak dowiedzą się kto pisze listy itd. No mega, nie mogłam się oderwać. Teraz siedzę w pracy, piję kawę i ziewam co chwila. Ale warto było :D

„Otwieraj się na ludzi, bo może ci umknąć coś, co masz przed nosem”

Pierwsza książka tej autorki przeczytana za namową bookstagramerek ;)
Opowiada o Lily Abbott nastolatce wyróżniającej się na tle innych dziewczyn w szkole.
Książka jest lekka, zabawna i wciągająca. Szczerze Polecam

Dyskusje