Nominacja w plebiscycie 2017
Data 1. wydania:
2016-07-26
Jarosław Irzykowski
Feeria Young
dla nastolatek dojrzewanie literatura amerykańska powieść dla młodzieży przyjaźń szkolna miłość szkoła
literatura młodzieżowa
Jarosław Irzykowski
Inne

Książka super.Bardzo wciągająca i lekko się ją czyta.Fajnie że na koniec książki Cade nie obwiniał i nie był zły na Lily za to że Sasha przeczytała całej szkole jej piosenke o nim. I fajnie że na koniec zostali parą.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Typowa młodzieżówka, bez większego "och" i "ach", ale czyta się fajnie i lekko. Pani Autorka w ciekawy sposób ujęła temat pozorów. Ogólnie polecam na odmóżdżenie, ale jakichś wielkich zachwytów bym się nie spodziewała.

Kiedy Lily zaczyna nudzić się na chemii, pisze teksty piosenek lub rysuje szkice ubrań w swoim zeszycie, który zawsze ma przy sobie. Pewnego razu, gdy jej nauczyciel, zdenerwowany faktem, iż jego uczennica nie uważa na lekcji, zakazuje jej zabierania ze sobą notesu, po głowie chodzi jej piosenka pewnego, mało znanego zespołu. Wiedząc, że nie da rady się skupić, zapisuje...

Nie dla mnie. Ciężko się czyta usilnie pisane młodzieżowe frazy, brak mi tu jakichś odwołań, metafor, wewnętrznych rozważań głównych bohaterów. Jak najbardziej rozumiem, że taki też jest cel autorki - prosta czytanka kierowana przede wszystkim dla młodszych odbiorców, co oczywiście szanuję, ale nie jest to jednak mój styl dlatego myślę, że po kolejne tej autorki nie sięgnę.

jedna z pierwszych "młodzieżówek" jakie przeczytałam, pochłonęłam ją w jeden wieczór, naprawdę przyjemna ^^

Robiłam do tej książki dwa podejścia, ale w końcu przeczytałam ją i zdecydowanie mogą polecić. Choć można od razu domyślić się zakończenia, książka jest przyjemna i wciąga. Idealna na odstresowanie się. Polecam

Jest to jedna z moich ulubionych książek. Przede wszystkim niesamowicie wciągająca i przyjemna :) Bardzo szybko się czyta. Polecam! Warto przeczytać!

Przyjemna, lekka książka, wciągnęła mnie tak, że przeczytałam prawie na raz. Urocza rodzina bohaterki. Przewidywalna od początku, ale to oczywiste w tego typu książkach i nie ujmuje jej nic z uroku.

Pochłonęłam książkę w kilka godzin. Lekka, ciekawa, w sam raz na "odmóżdżenie". Polecam.

Książki tej autorki są po prostu przeurocze, a ta jest chyba jedną z moich ulubionych. Serdecznie polecam wszystkim, którzy wahają się czy ją przeczytać. Trzy razy tak!

Dyskusje

2 123