P.S. I like you

2016-07-26
2016-07-26
young adult kasie west
Inne

Książka dodającą nadziei w nudnej codzienności, pozwalającą marzyć. Bardzo ciekawa. Czytałom ją po angielsku więc mogłam nie wyłapać wielu rzeczy, które mi się nie podobają haha.
Tak czy siak, uwielbiam tematykę tej książki. Łatwo się ją czyta i jest to zdecydowanie książka dla młodzieży. Lubię czasem poczytać jako odskocznie takie głupiutkie ksiazki dla nastolatków. Kocham i zdecydowanie polecam!
Moim zdaniem jest ona jakoś 12+ :3

może nie jest taka bardzo znana i popularna, ale bardzo polecam przeczytać ❤️

może nie jest taka bardzo znana i popularna, ale bardzo polecam przeczytać ❤️

Książka "PS. I like you" to pozycja idealna, by się zrelaksować! Opowiada historię dwóch nastolatków z zupełnie innych światów, którzy na co dzień pałają do siebie nienawiścią. To, co ich połączy to parę wersów piosenki zapisanych ołówkiem na biurku, które później przerodzi się w pisanie listów na wszelakie tematy - od tych poważniejszych, po te bardziej błahe. Ale co będzie, gdy jej bratnia dusza dowie się, kto kryje się za listami? I co, kiedy Lily odkryje, że jej bratnią dusza jest ten, którego tak nienawidzi…? Świetna powieść romantyczna, która czyta się wprost błyskawicznie! Nie było to jakieś wybitne dzieło. ale na pewno lektura warta przeczytania chociażby dla relaksu 🙂

To było moje pierwsze spotkanie z Kasie West. Książka P.S. i like you to pełna uczuć książka którą szybko się czyta. Napisana jest prostym i uroczym językiem. Jest to książka młodzieżowa, która według mnie jest odpowiednia na rozpoczęcie przygody z książkami. Chociaż mogę opisać ją w bardzo wielu słowach spróbuję w jednym: CUDOWNA.

To na pewno jedna z bardziej uroczych młodzieżówek, jakie przeczytałam w tym roku 💞 (A wierzcie mi, trochę już ich pochłonęłam!). Jeżeli tylko ktoś jest fanem ,,Lepiej niż w filmach" Lynn Painter, jestem pewna, że ta książka również mu się spodoba: odnajdziemy tu równie delikatnie poprowadzony motyw enemies to lovers, miłość do piosenek, mylenie się sprawie tego jedynego... No i wyjątkowo zwariowaną rodzinkę z Król (iki)em Lwem na dokładkę!

Sięgnęłam po tę książkę, ponieważ do gustu bardzo przypadł mi pomysł na historię, który naprawdę jest niebanalny i oryginalny. Wykonanie też nie było bardzo złe, lecz język którym książka została napisana mam wrażenie, że był płytki i zbyt prosty.
Sama akcja nie była jednak zła, bo się w nią wkręciłam i byłam ciekawa obrotu spraw. Czuję się usatysfakcjonowana z tego jak potoczyły się relacje bohaterów. Szczególnie pod koniec było już słodko i uroczo.
Pozostaje jednak jeszcze kwestia Davida. Gościu pojawił się nie wiadomo w sumie po co i nie wiadomo kiedy zniknął. Nawet nie zauważyłam, że już go nie ma. Było to trochę niedopracowane mam wrażenie.
Ogólnie myślę, że mogę wam polecić tę pozycję. Była przyjemna, lekka i szybko się ją czytało, gdyż ma dużą czcionkę.

Lubię twórczość tej autorki i większość jej książek jest w podobnym klimacie. Tu też tak było, ale może i to też wiecie, że ja mi się to akurat podoba. Książka była lekka i przyjemna. Dobrze się ja czytało i przyznam, że akurat ta pozycja szczerze mi się podobała. Bardzo podobała mi się idea ławkowych korespondencji między bohaterami. Niby była ciut przewidywalna - jak to często w takich romansach bywa - ale skłamała bym mówiąc, że nie przydała mi do gustu. Książka była sympatyczna w czytaniu, a historia ciekawa. No co mam wam więcej mówić, jak lubicie tą autorkę, to zachęcam do przeczytania tej książki, bo zapewne wam się spodoba a jak nie znacie jeszcze pani West, to myślę, że nadszedł czas by poznać.

myślę, że to będzie jedna z moich komfortowych książek, napisana w bardzo przyjemny i uroczy sposób, przesłodka historia, świetna!!<3

Lily jest inna niż jej rówieśnicy. Gustuje w innej muzyce i ma tylko jedną przyjaciółkę. A do tego nienawidzi chemii... Gdy nauczyciel tego znienawidzonego przez nią przedmiotu, postanawia zakazać jej przynoszenie na lekcje zeszytu... No cóż. Dla Lily to duży cios.
Pod wpływem weny postanawia napisać na ławce wers ulubionej piosenki. Wyobraźcie sobie jej zdziwienie, gdy zauważa, że ktoś dopisał drugi wers.... Kim okaże się osoba, z którą koresponduje dziewczyna?
Miłego czytania <3

Bardzo podobała mi się ta książka, jest lekka, przyjemna, zabawna, komfortowa, szybko się ją czyta i jest idealna na wieczorne odstresowanie. Bohaterowie są ciekawi, z zainteresowaniem śledziłam wymianę listów, którą prowadzili i "trzymałam za nich kciuki". Uważam, że pozycja ta jest godna polecenia :)

• 2017