Nie interesuje mnie bycie zwykłym człowiekiem

Okładka książki Nie interesuje mnie bycie zwykłym człowiekiem
Michał Wawrzyniak Wydawnictwo: Helion poradniki
poradniki
Helion
2017-01-01
2017-01-01
MentalWay

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Motywacja Masturbacja, czyli czytaj o tym jak odnieść sukces zamiast to zrobić.

Motywacja Masturbacja, czyli czytaj o tym jak odnieść sukces zamiast to zrobić.

Książka która dała mi solidnego kopa na rozpęd. Ogrom motywacji, uświadomienia pewnych istotnych rzeczy i czynników, które mają wpływ na nasze postrzeganie samych siebie. Napisana językiem przejrzystym i prostym. Bardzo polecam 👏

10/10 Ponieważ,
NIE INTERESUJE MNIE BYCIE ZWYKŁYM CZŁOWIEKIEM !
Miałem przyjemność odwiedzić HQ - MW i chociaż samego autora książki nie poznałem, to atmosfera tam panująca oddaje w całości spójność przekazu i wizje ujęte w książce.

10/10 Ponieważ,
NIE INTERESUJE MNIE BYCIE ZWYKŁYM CZŁOWIEKIEM !

Bardzo słaba książka. Napisana w tonie zbytniej pewności siebie, słaba merytorycznie moim zdaniem
Za co największe minusy?
- Żenujące przekleństwa, które nic nie wnoszą (a wierzcie lub nie, w codziennym życiu przekleństwa mi nie przeszkadzają wcale... tutaj jednak są jakby wymuszonym cwaniactwem)
- Cytowanie samego siebie
- Przypisy z Wikipedii - to dla mnie poziom co najwyżej licealnego pisarstwa.
Generalnie po takim tytule spodziewałam się naprawdę czegoś zdecydowanie lepszego!

Za co największe minusy?
- Cytowanie samego siebie
- Przypisy z Wikipedii - to dla mnie poziom co...

Trochę fajnych fragmentów, ale głównie lanie wody szczerze mówiąc. Liczyłam na coś więcej, a raczej nic szczególnego do mojego życia ta pozycja nie wniosła. Czyli to taka niestety zwykła książka człowieka, który nie chciałby być zwykłym człowiekiem i pisać zwykłych książek.

Bardzo wartościowa książka. Dzięki niej można przemyśleć wiele spraw. Więdzę zdobytą z książki można odrazu zastosować w swoim życiu.

Książka "Nie interesuje mnie bycie zwykłym człowiekiem" przyciągnęła moją uwagę, a jakże, tytułem. Ponieważ nie miałam wcześniej styczności z książkami autorstwa Michała Wawrzyniaka, nie wiedziałam czego się spodziewać. Od początku uderzył mnie język autora, czasem dosadny. Mi to absolutnie nie przeszkadza, wręcz potęguje wrażenie szczerości i emocjonalności przesłania. A Michał Wawrzyniak przekazuje dużo wiedzy i widać, że wie o czym pisze. Pisze z własnego, bogatego doświadczenia, pełnego w chwile pewności i zwątpienia, chwile lepsze i gorsze. Prawdziwe. I to ta prawda do mnie najlepiej przemawia. Do książki jeszcze na pewno wrócę. "Weź pełną odpowiedzialność. Za siebie, swoje życie oraz to, czego doświadczasz. Wtedy zrozumiesz, że zamiast martwić się o to, czego nie masz, czego Ci brak oraz co się zepsuło, możesz się cieszyć z tego, co się pojawia, doceniać to, co jest Ci dane. Zrozum, że nikt inny poza Tobą nie jest odpowiedzialny za Twoje życie. (...) nie oczekuj tego od nikogo".

N°12\2019

Ta książka wpadła w moje ręce zupełnie przez przypadek. Chyba skusił mnie intrygujący tytuł. Nie znam kołcza Majka, autora poradnika i może dlatego nie poczułam magii motywacji o której piszą inni czytelnicy. Książka też nie nauczyła mnie szczególnie dużo nowego. Lubię czasem potoczny język, ma swoje plusy, jednak ten tutaj jest zbyt dosłowny, bezpośredni i co gorsze wulgarny! Niestety co za dużo... nie zrobił na mnie dobrego wrażenia. Polecam jedynie psycho fanom. A sama poleciałam na Youtube zweryfikować kim jest autor i gdzie ta jego charyzma.

Gdyby komuś się chciało zaglądnąć na mój kanał:

N°12\2019

Świetnie napisana książka. Masa praktycznych wskazówek. Polecam!

Świetnie napisana książka. Masa praktycznych wskazówek. Polecam!

Na wstepie zaznaczam że nie jestem fanem Kołcza Michała, natomiast ta książka to coś czego dawno oczekiwałem od autora. Ogolnie ksiązki skierowane są dla mega początkujących natomiast ta pozycja rzekłbym jest dla średnio zaawansowanych. 'Easy to Learn Hard to Master' potrafi wskazać drogę natomiast tuż przed tym każe sie zatrzymać i pomysleć. Zawarte są w niej ćwiczenia oraz fiszki ktore najbardziej przemawiają do czytelnika, powoli zmieniając jego myslenie na odpowiedni tor. Bardzo dobrze się nią czyta, momentami jest komiczna w dobrym słowa znaczeniu, można sie roześmiać a kawałek dalej brać na poważnie.

Dodaj cytat z książki Nie interesuje mnie bycie zwykłym człowiekiem