Pod naporem uczuć

Okładka książki Pod naporem uczuć Bertrice Small
Okładka książki Pod naporem uczuć
Bertrice Small Wydawnictwo: BIS Cykl: Dziedzictwo Skye (tom 3) literatura piękna
Dziedzictwo Skye (tom 3)
Besieged
BIS
2006-01-01
2006-01-01
Hanna Rostkowska-Kowalczyk
posiadłość miłość namiętność

Lady Fortune Lindley jako dwudziestoletnia stara panna opuszcza Szkocję, by zamieszkać w Irlandii w Maguire's Ford, gdzie się urodziła.
Ostatecznie zgadza się rozważyć Fortune kandydaturę Williama Deversa.
Jednak zakochuje się w młodszym bracie Kieranie budzi się w niej namiętność , która ogarnia ją i strach.
Romans historyczny zaliczam do udanych, coś ma takiego w sobie, że ciągnie do czytania, wspaniałe chwile spędziłam przy książce delektowałam się nią ze smakiem.
Zrelaksowała mnie i to bardzo urzekła.
Uwielbiam romanse historyczne zaczytać się w nich, zapomnieć o całym świecie oddać się czytaniu.

Ostatecznie zgadza się rozważyć Fortune kandydaturę Williama Deversa.

2066

"Lady Fortune Lindley jako dwudziestoletnia stara panna opuszcza Szkocję, by zamieszkać w Irlandii, w Maguire's Ford, gdzie się urodziła. Ma odziedziczyć tę posiadłość pod warunkiem, że wyjdzie za mąż za irlandzkiego protestanta. Ostatecznie Fortune zgadza się rozważyć kandydaturę Williama Deversa, arystokraty o odpowiednim statusie i majątku. Wkrótce jednak poznaje jego młodszego brata, Kierana, i ogarnia ją namiętność, jakiej do tej pory nie zaznała." - opis z okładki

To najnudniejsza książka pani Small jaką czytałam. Przebrnęłam do końca tylko ze względu na to, że to część serii.

• Romans historyczny
  • Dziedzictwo Skye