Seks i kochanie

Okładka książki Seks i kochanie
Eric Berne Wydawnictwo: Książka i Wiedza nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Sex in Human Loving
Książka i Wiedza
1994-01-01
1994-01-01
Jarosław Mikos

Berne opowiada sobie o seksie na jakiejś konferencji w latach 60. Wartość merytoryczna zawartych informacji jest niska, to głównie jego pomysły i nieaktualne już kawałki wiedzy. Za to Eric ma u mnie plusy za swobodę wypowiedzi, poczucie humoru i otwartość umysłu. Plus lovki za AT, na zawsze w moim sercu.

Eric Berne wpadł na fajny pomysł, który nazwał analizą transakcyjną, ale smykałki do pisania chłop nie miał. W zamian Bozia dała mu skłonności do grafomanii.

Dodaj cytat z książki Seks i kochanie