Adios kilogramos

Okładka książki Adios kilogramos Katarzyna Błażejewska-Stuhr, Magdalena Chorębała
Okładka książki Adios kilogramos
Katarzyna Błażejewska-StuhrMagdalena Chorębała Wydawnictwo: Zwierciadło zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Zwierciadło
2016-11-09
2016-11-09
dieta odchudzanie

Okładka książki Dieta planetarna Katarzyna Błażejewska-Stuhr, Urszula Minorczyk
Dieta planetarna Katarzyna Błażejews...
Okładka książki Kobiety bez diety. Dietetyczki, terapeutki, psycholożki. Rozmowy bez retuszu Katarzyna Błażejewska-Stuhr, Elżbieta Lang, Hanna Stolińska
Kobiety bez di... Katarzyna Błażejews...

Okładka książki Dieta płaskiego brzucha! Cynthia Sass, Liz Vaccariello
Dieta płaskieg... Cynthia Sass, Liz V...
Okładka książki Dieta metaboliczna. Szybko schudniesz w zgodzie z własną przemianą materii Trish Fahey, William L. Wolcott
Dieta metaboli... Trish Fahey, Willia...
Okładka książki Schudnij w zgodzie ze swoją grupą krwi Dorota Augustyniak-Madejska, Bożena Biernot
Schudnij w zgo... Dorota Augustyniak-...

Do zapoznania się z książką pt. '' Adios kilogramos '' autorstwa Pań Katarzyny Błażejewskiej-Stuhr, Magdaleny Chorębały zachęcił mnie tajemniczo brzmiący jej tytuł.

Jako Czytelnicy będziemy świadkami przeprowadzonych na łamach tej książki zmian dotychczasowego wyglądu Pani Magdaleny Chorębały i współpracy z dietetyczką Panią Katarzyną Błażejewską-Stuhr, która podjęła się w profesjonalny sposób z nią współpracy nad nowym wizerunkiem, który pozwoli, inaczej spojrzeć na siebie zapominając przy tym o problemie zbędnych kilogramów.

Należy podkreślić to, że stosowane przez nas diety nie zawsze odnoszą pozytywne rezultaty, gdyż boimy się uzyskać ponownego efektu jojo.

Po dokładnym zanalizowaniu zagadnień zawartych w tej oto książce stwierdziłam, że można dokonać lekkich zmian dotyczących, co do samego wyglądu mając na względzie nasze pozytywne nastawienie i chęci spróbowania podjęcia się decyzji o zmianie nad poprawieniem wyglądu, co do poprawy sylwetki i lepszego samopoczucia.

Pani Magda rozpoczęła całościowe zmiany z pozytywnym nastawieniem i chęcią na to, że będzie mogła liczyć na wsparcie, które było jej potrzebne, aby czuła się nieco inaczej, bardziej kobieco po dokonanych decyzjach dotyczących jej nowego wyglądu.

Istotną rolę dla Pani Magdy była również współpraca z trenerami personalnymi, którzy stworzyli 90- dniowy plan treningowy.

Według mnie opracowany przez trenerów personalnych 90- dniowy plan treningowy został trafnie i pozwala na to, aby móc wraz z nim zmienić siebie mając na względzie, że nie od razu będą widoczne rezultaty, ale z czasem efekty będą zauważalne. Spodobały mi się szczególnie w 90- dniowym planie treningowym propozycje ćwiczeń.

Zwróciłam również uwagę w tej książce na zaproponowane dania na śniadania, obiady, podwieczorki.

Przykład. Placki bananowe z twarogiem, masłem orzechowym i płatkami orkiszowymi, mus bananowo-morelowy na jogurcie naturalnym, placuszki z cukinii z kaszą jaglaną plus sok wielowarzywny, koktajl bananowy na mleku migdałowym.

W książce też będą udzielone fachowe porady, wskazówki, przykłady oparte na badaniach oraz zamieszczony w ostatnim rozdziale Twój Dziennik na 90 dni.

Wydawnictwu Zwierciadło dziękuje za podarowanie mi do zrecenzowania egzemplarzu książki pt. '' Adios kilogramos '' autorstwa Pań Katarzyny Błażejewskiej-Stuhr, Magdaleny Chorębały.

Polecam przeczytać tę książkę.

• Przepisy kulinarne
  • KNDL
  • Zdrowie
  • KONIECZNIE PRZECZYTAĆ!!!
  • Antologie

Dodaj cytat z książki Adios kilogramos