Pod znakiem rodła

Stanisław Rzeszowski Wydawnictwo: historia
historia
1970-01-01

Niedaleko mojej ulicy znajduje się Plac Rodła. Kiedyś robiono tam sondę uliczną. Okazało się, że niewielu przechodniów wie, co to jest "rodło". Spoglądając na tytuł i okładkę tej książki myślałam, że znajdę tu sporo informacji o tym symbolu. Tymczasem w sprawie samego znaku "Rodła" pojawia się jedynie wzmianka, że prezentuje stylizowaną linię biegu Wisły z zaznaczonym...

• Bookcrossing
  • Szczecin w literaturze

Dodaj cytat z książki Pod znakiem rodła