Oszukana

Okładka książki Oszukana
Charlotte Link Wydawnictwo: Sonia Draga Cykl: Kate Linville (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
2015-08-28
Anna Makowiecka-Siudut
policjantka morderstwo ojciec zagadka przeszłość Kate Linville

1912 ocen

Rewelacyjna książka ... dla osób mających problemy z zaśnięciem. Zamiast środków nasennych proponuję przeczytać ze cztery strony. Trywialna fabuła w dodatku sztucznie przeciągana. Jedyne co zaskakuje to brak zaskoczenia.

Kate Linville próbuje rozwiązać zagadkę śmierci swojego ojca, jedynej osoby, która ją kochała i rozumiała na tym świecie. Kto mógł zabić z zimną krwią tego spokojnego emerytowanego policjanta?

Na półkach: , , , , ,

„Oszukana” to bardzo dobry kryminał, choć zawiera więcej elementów z gatunku thriller. Ale to nie istotne, bowiem to naprawdę dobre kilkaset stron. Fabuła jest interesująca, autorka wciąga czytelnika w wydarzenia od razu, mamy dobrze napisane postacie. Jest napięcie i ciekawość, co do rozwiązania zagadki. Nie wzbudza jednak jakiś większych emocji, ale czyta się przyjemnie, historia wciąga, dlatego też polecam.

Świetna! Nie mogłam się oderwać. W żadnej chwili mnie nie nudziła. Fakt, jest parę wątków na początku i nie wiadomo o co chodzi. Ale potem wszystko się świetnie ze sobą łączy.
Polecam.

Polecam.

Jak dla mnie książka była bardzo chaotycznie napisana, ciężko było mi się wczuć i jak na moje możliwości strasznie długo ją czytałam.

Książka trzyma w napięciu, bardzo dobrze napisała i trudno się od niej oderwać. Wszystkie wątki zostały wyjaśnione i jest logiczne, po co powstały.
Jedyne, co mi się nie spodobało (ale jest to kwestia tłumaczenia), to zostawienie nieprzetłumaczonych słów z angielskiego. Znam angielski i słowa były podstawowe (mummy, daddy, hi), więc nie sprawiało to problemów z czytaniem. Niemnie jednak, w jakiś sposób mnie to denerwowało i odbierało przyjemność z czytania. ;)

Książka trzyma poziom, nie ma w niej infantylnych wątków, przerysowanych postaci i bardzo dobrze się ją czyta. Z pewnością sięgnę po więcej książek tej autorki! Polecam :):)

Dawno nie czytałam tego typu książek i choć w opisie podano, że to kryminał to jak dla mnie jest to thriller który trzyma w prawdziwym napięciu i czyta się bardzo dobrze a zakończenie wręcz rewelacyjne

Kolejna świetna książka autorki!
Wciągająca historia, idealnie oddany brytyjski klimat, zróżnicowane postaci. Charakterystyczny dla autorki rozbudowany styl narracji już od pierwszych chwil buduje atmosferę zbliżającego się niebezpieczeństwa.
"Oszukana" to opowieść o ludzkich dramatach, które toczą się obok nas, o konsekwencjach decyzji podjętych pod wpływem chwili, jak również o tym, jak zgubny wpływ mogą mieć niektóre ważne dla nas relacje.
Gorąco polecam miłośnikom powieści obyczajowych i thrillerów psychologicznych

Kolejna świetna książka autorki!

Bardzo dobra ksiązka,nie mogłam się oderwać.
Reszta części również na podobnym,dobrym poziomie-osobiście polecam :)

Bardzo dobra ksiązka,nie mogłam się oderwać.
Reszta części również na podobnym,dobrym poziomie-osobiście polecam :)