Kup teraz - 14 ofert w cenie od 22.12 zł do 28.47 zł

Oszukana

Charlotte Link Wydawnictwo: Sonia Draga Cykl: Kate Linville (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
Die Betrogene
Kate Linville (tom 1)
kryminał, sensacja, thriller
Anna Makowiecka-Siudut
policjantka morderstwo ojciec zagadka przeszłość Kate Linville

Niezwykle polecam wszystkim! Doskonała książka :)

Na półkach: , , , ,

Świetna historia jak zwykle u pani Link. Znakomicie nakreślone sylwetki głównych bohaterów. Powieść napisana jest lekko i zgrabnie, dobrze i z przyjemnością się czyta.

Kate Linville, policjantka Scotland Yardu przyjeżdża w rodzinne strony po śmierci ukochanego ojca, zamordowanego w bestialski sposób. Oczywiście prowadzi swoje odrębne dochodzenie, narażając się wszystkim...

Ciężka i za długa, ale historia ciekawa

"Oszukana" to mój pierwszy kontakt z autorką. Styl pisania jest przyjemny, lekki, szybko się czyta. Fabuła gładko się układa, było niewiele słabszych, nużących momentów. Cała koncepcja jest przemyślana, może odrobine zbyt mało skomplikowana, bo można się domyślić rozwiązania zagadki, wtedy już drugi ważny wątek był dla mnie zbędny, chociaż chciałam się dowiedzieć jak ta...

Oszukana czuję się ja. Przez samą siebie, ciągle wmawiając sobie, że kryminały to nie dla mnie, że mnie to nie bawi i w ogóle po co. Okazuje się, że jednak lubię, bawię się świetnie i potrafię się zaangażować w rozwiązywanie zagadki. A co! Kryminał pani Link czytał się świetnie, właściwie sam. Jest świetnie napisany. Co prawda zagadka była dość przewidywalna i bez trudu...

Książka przeczytana, jednak nie była bardzo wciągająca. Bardzo denerwujące wstawki "Daddy ,Mum,Mummy" gdzie można by to normalnie przetłumaczyć.

Klasyczny kryminał, choć z podbudową psychologiczną. Grupa policjantów szuka mordercy swego kolegi plus dodatkowy wątek. Zaskakujące, miłe słuchadło na codzień. Czyta nieźle Joanna Jeżewska.

Cicha policjantka jest córeczką tatusia. Jej spokojne życie przerywa morderstwo ojca, którego miała za wzór wszelkich cnót. Wychodzi na jaw, że mężczyzna wcale nie był taki kryształowy.

Czytałam tą książkę przez jakieś trzy lata... Fabuła jest ciekawa, akcja toczy się czasem szybko czasem wolniej, ale te przemyślenia bohaterów tak mnie nudziły... ktoś pomyślał, że ktoś coś pomyślał, a on pomyślał coś innego... W efekcie często jedno zdanie czytałam po dwadzieścia razy bo zaczynałam myśleć co ja myślę o poszczególnych bohaterach ;)

Lubię jej styl. Wydaje mi się, że albo ją się lubi albo nie. Czytam jej 5 pozycję i zauważyłam, że początki jej książek są dość rozbudowane co może czytelnika zniechęcić.

2 147
    1 232