Mózg i serce. Magiczny duet

Link do recenzji

719 1 155

Świetna

Świetna

Przyjemny i łagodny w swej formie wstęp do medytacji i mindfulnessu z wątkami fabularnymi w tle dla uzupełnienia całości.
Podoba mi się także to, że nie jest to kolejna pozycja z kanonu lektur pseudocoachów w stylu: "JAK OSIĄGNĄĆ SUKCES?".
Jakby to rzekli anglosasi: wholesome.

Jakby to rzekli anglosasi: wholesome.

Niezwykła książka, która uczy pracy nad sobą na przykładzie 12 letniego chłopca.

Bardzo poruszająca i pouczająca historia. Na długo zapadnie w mojej pamięci, będę do niej wracać i na 100% zajmie jedno z ważniejszych miejsc. Każdy powinien ją przeczytać, bo jej mądrość trafi na pewno do różnych mózgów a przede wszystkim serc :) Gorąco polecam!

James Doty opowiada niełatwą historię swojego życia i drogi dzięki której odkrył czym jest prawdziwe człowieczeństwo i jak łatwo zagubić to do czego dążymy. Jako mały chłopiec poznaje Ruth dzięki której już nic nie będzie takie samo jak dotychczas i wcale nie chodzi o proste magiczne sztuczki. Autor przekonuje nas poprzez swoje doświadczenia, że w życiu ważna jest empatia i miłość.

Jedna z najważniejszych książek na mojej polce.

Jedna z najważniejszych książek na mojej polce.

Pokrzepiająca. Trzeba przeczytać.

Pokrzepiająca. Trzeba przeczytać.

Bez kozery powiem, że gdyby można było w życiu przeczytać jedną książkę to chyba postawiłabym na tę właśnie, bo zawiera właściwie wszystko, co w życiu ważne. Tak naprawdę ważne.

Rewelacja!Kropka

Rewelacja!Kropka

Fabuła przeplata się z poradnikiem medytacji. Bardzo polecam. Ciekawym językiem jest napisana.