Obywatel kultury

Agora
2016-10-20
2016-10-20

więcej Więcej

Co tu dużo mówić. Książka nie dla mnie. Havla uwielbiam podobnie jak całą czeską literaturę ale ta książka jest nie dla mnie. Powtórzę to raz jeszcze.

Składa się z tekstów Havla na temat języka, teatru literatury, I w sumie to nie ma w tym nic złego tylko, że te teksty są pisane tak że nie trafiają do mnie. Zbyt dużo tak filozofii, wynurzeń, rozmyślań.

Bardzo "kulturalna" książka. Polecam szczególnie tym, którzy interesują się twórczością V. Havla.

Mądre treści. Chętnie poczytam więcej o Havlu.

• Bbl G
  • Chcę kupić