Obywatel kultury

2016-10-20
2016-10-20

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Okładka książki Karta nr 111 / 2022 Zbigniew Gluza, Václav Havel, Redakcja Magazynu Historycznego KARTA
Ocena 9,0
Karta nr 111 /... Zbigniew Gluza, Vác...
Okładka książki The Power of the Powerless Václav Havel, Timothy D. Snyder
Ocena 0,0
The Power of t... Václav Havel, Timot...

Mogą Cię zainteresować

Zbiór różnych tekstów Havla, w tym REWELACYJNY tomik poezji typograficznej: "Antykody".

Pokaż mimo tovideo - opinia

Co tu dużo mówić. Książka nie dla mnie. Havla uwielbiam podobnie jak całą czeską literaturę ale ta książka jest nie dla mnie. Powtórzę to raz jeszcze.

Składa się z tekstów Havla na temat języka, teatru literatury, I w sumie to nie ma w tym nic złego tylko, że te teksty są pisane tak że nie trafiają do mnie. Zbyt dużo tak filozofii, wynurzeń, rozmyślań.

Bardzo "kulturalna" książka. Polecam szczególnie tym, którzy interesują się twórczością V. Havla.

Mądre treści. Chętnie poczytam więcej o Havlu.

Mądre treści. Chętnie poczytam więcej o Havlu.

• Česká strana
  • W biblioteczce