Gra o Biały Dom. Haki, ciosy i nieczyste zagrania amerykańskich kampanii wyborczych

Joseph Cummins Wydawnictwo: Wydawnictwo RM historia
Anything for a vote: Dirty Tricks, Cheap Shots and October Surprises in U.S
historia
Olga Kwiecień-Maniewska
ameryka wybory kampania wyborcza prezydent stany zjednoczone

Dla osób zainteresowanych Stanami Zjednoczonymi i kampaniami wyborczymi pozycja ta będzie ciekawym uzupełnieniem wiedzy. Jednak osoby, które sięgają po tę książkę z nadzieją na brudne zakulisowe zagrywki i kampanijne błoto będą szybko znudzone wyliczeniami ciągle tych samych insynuacji i chwytów wyborczych. Interesująca ale nie wciągająca.

Autor w ciekawy sposób opisuje kolejne kampanię prezydenckie. Dla kogoś zainteresowanego historią USA lub też po prostu zasadami działania polityki będzie to ciekawa literatura.

Dyskusje

• 2018