Poznaję świat i kropka. Co dzieje się w kosmosie i czemu ząb jest nie w sosie

Rafał Klimczak Wydawnictwo: Skrzat Seria: Poznaję świat i Kropka literatura dziecięca
Skrzat
literatura dziecięca
Poznaję świat i Kropka

POLECAM!!!

Gdybym czytała sama dałabym 2 gwiazdki więcej, ale dziecko (6 lat) książka znudziła opisie kosmosu i odległości w galaktyce. Początek książki opowiada
o problemie dziewczynki z bólem zęba i ogólnie o zębie i jego budowie, co się podobało i ciekawiło. O kosmosie było dla synka za dużo i za nudno.
Zaletą książki jest przekazywana wiedza.

Nie czytałem takiej książki o astronomii będąc dzieckiem. Na szczęście teraz mogę swojemu :) Tak trudny temat a tak przystępnie napisana. Polecam

Kompletnie zwariowałam na punkcie tych książek. Zresztą, nie tylko ja ale i Alicja. Obie mamy na ich punkcie bzika. Ale jeśli przeczytaliście choć jedną z części, które do tej pory Wam polecałyśmy, to wiecie, że nie ma się co dziwić. Każdy kto je pozna, nie potrafi się im oprzeć. A jeśli jeszcze nie mieliście okazji przeczytać tych lektur - to żałujcie! Nawet nie wiecie jak...

• Książki dla dzieci
  • Skrzat