Za kulisami Bollywood

Ale to żenujące...

Ale to żenujące...

W jakiś sposób doceniam odwagę żeby tak wyjśc z książką i w ogóle całym tym performancem w mediach :)))) Dlatego dam dwóję zamiast jedynki. I tu nawet nie chodzi o to, że kłamstwo. To naprawdę słaba rzecz.

Niedoceniana, potrafi zmyślać i naginać prawdę do własnych potrzeb. Idealna kandydatka do przyszłych wyborów.

Chciałbym zobaczyć osobę która wydała własne pieniądze na tą wymyśloną historyjkę napisaną przez mitomankę

Żenujące... czyta fikcja literacka w najgorzej postaci... - Zakłamanej postaci.
szkoda słów, a już tym bardziej czasu na coś takiego. Z pewnością znajdzie się o wiele więcej bardziej wartościowych czytadeł o Indiach, a już z pewnością w większej ilości od osób, chociaż troszkę znających się na rzeczy bardziej niż Natalia.

Naprawdę... co my tu mamy? Jak można być tak bezczelnym, by pisać o czymś, o czym kompletnie nie ma się pojęcia i jawnie wszystkich oszukiwać?
I nie, nie o to chodzi, nie krytykuję tego, bo to nie jest złe, wystarczy research czy cokolwiek, a i w końcu mamy takie gatunku jak np. fantastyka, ale problem w tym wszystkim jest taki, że dosłownie ta książką mogłaby być zaliczana do jakiejś baśni niestworzonej za sprawą tego, że cała kariera Pani Janoszek to wielka mistyfikacja.

Nie trzeba nawet czytać tejże "lektury" by z całą pewnością i przekonaniem stwierdzić, że nie ma co wspierać tej "gwiazdy" w jakikolwiek sposób a siać potępienie zarówno do naiwnych dziennikarzy nie sprawdzających kim owa gwiazda jest, jak i samej Janoszek.

Żenujące... czyta fikcja literacka w najgorzej postaci... - Zakłamanej postaci.

Naprawdę... co my tu mamy? Jak można być tak...

Słaba.... I te wszystkie kłamstwa...

Słaba.... I te wszystkie kłamstwa...

Rewelacyjnie opowiada. Czyta się znakomicie. Trafia w punkt o wyobrażeniach połówka o azjatach

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

oszustka

oszustka

Zły gatunek książki powinna być jako fantastyka. Jedynie co można uznać za fakt to że autorka grała aktorkę Hollywood i Bollywood.

To powinno być w kategorii: fantastyka.

To powinno być w kategorii: fantastyka.

• Z autografem :)
  • Audiobooki